Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek az sok smink ha...

Szerintetek az sok smink ha iskolába annyi sminket teszek magamra hogy szempillaspirál, szemceruza (néha), és ha jobban pattanásos az arcom egy kis alapozó?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

annyi ilyen kérdés van már,unom...

és még mindig nem

2012. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
Attól függ, hány éves vagy. Szerintem 12-13 évesen semmiféle arcfesték nem előnyös. Nem jó dolog ha az esetleges korral járó bőrhibákat így próbáljátok elfedni (gondolok itt az alapozóra). Ki kell tolni az arcfestékek használatát, amennyire csak lehet. Csak ront a helyzeten. Ha nem ebbe a korosztályba tartozol, egyáltalán nem sok.
2012. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

most megyek 9.-be és 15 éves leszek 2 hónap múlva.

sokat olvastam hogy az alapozóval csak eltömítem a pólusokat, és a pattanásoknak még bajt is okozhat vagy valami ilyesmi, szóval úgy döntöttem hogy az alapozókat hagyom még, majd 1-2-3 év múlva használom. nem szeretnék 20 évesen 60-nak kinézni :D

2012. júl. 31. 13:17
 5/7 anonim válasza:
12:56-os vagyok. Jól teszed ha elhagyod az alapozót és ehhez hasonlókat. :) Sokan ezen felháborodnak, pedig valóban nem tesz jót az arcbőrnek, főleg tizenéves korban, ilyenkor fokozottan működik minden és nagy szükség van a természetes anyagokra, a sok pipere csak ront a dolgon. Én már jóval idősebb vagyok, mégis ritkán festem magamat. Szerintem akárki akármit mond, a hozzád hasonlók- akik nem napi 2 kg festékkel közlekednek már ennyi idős koruktól- teljesen máshogy fognak kinézni 40 évesen, mint akik végig festettek. :)(És bizony ez akkor nagyon sokat fog egy nőnek jelenteni, főleg édesanyaként.) Ó, egy saját tapasztalat: Bár nem festettem magamat, a hajamat sajnos igen, kb. 13-14 éves koromtól. MEGBÁNTAM! Először csak nagyon törött és kezelhetetlen volt, aztán pár hónapja iszonyatosan elkezdett hullani, most szerencsére találtam egy csodaszert, amitől úgy érzem kezd rendbe jönni. De a sok hajfestés bizony visszaköszönt... :( Mind jól teszi aki -legalább serdülő korban- kihagyja ezeket. :)
2012. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én amíg őszülni nem kezdek, addig nem akarok hajat festegetni.:)

Van egy 16 éves barátnőm, akinek csak ebben az évben kb. 4-5. színű a haja. De hát az rengeteg szerintem ennyi idős korban. Felnőtt korára nem marad haja:D de ő tudja..:) én szeretem a mostani hajszinemet:)

2012. júl. 31. 23:44
 7/7 anonim válasza:
Idővel neki is tönkremegy. Velem is ez volt a helyzet, most vágatom, kezelem, kímélem és remélem rendbe jön. Nekem abszolút nem tetszik a hajszínem, de utólag azt mondom, nem azt kell eltakarni ami nem szép, hanem azt kiemelni ami szép. Na de nem akarok offolni. :D
2012. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!