Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fajta alapozóval érem...

Milyen fajta alapozóval érem e a "porcelán baba" hatást?

Figyelt kérdés
sokféle alapozót kipróbáltam már, jelenleg make up-t használok, ez is jó,de még mindig nem tünteti el a kisebb pattanásaimat. Sok lányon főleg bulikba látom, hogy mennyire jó alapozót használnak, semmi bőrhiba nem látszik, nem folyik el, nem fénylik az arcuk. Tisztában vagyok vele, hogy nem egy cseppnyit kennek fel, de még is érdekelne, hogy milyen fajta az alapozó.
2012. júl. 31. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az alapozójuk tökéletes. Sokan használnak mellette még korrektort is ami jobban elfedi a kisebb bőrhibákat, és púderrel fixálják az alapozót, azért nem folyik el.
2012. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Vichy Dermablendet használok, ez tényleg jól eltünteti a pattanásokat.

Patikában lehet kapni.

2012. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként nem mindenkinek csúnya az arca. Van akinek alapozó nélkül is szép, de mondjuk buliba felken egy kis alapozót, hogy egyenletes legyen a bőrszíne.:)

Sajnos én nem vagyok ilyen szerencsés.


Én nagyon szeretem a Manhattan Perfect Adapt alapozót, kiegyenlíti a bőrszínemet, szépen fed. Ez a kedvenc alapozóm, bár nem elég a nagyobb foltokre, hegekre, kell mellé korrektor a teljes fedésért, mégis nagyon szeretem. Természetes a végeredmény!


A másik alapozó, amit nem rég vettem, és meg is kedveltem, ár-érték arányban is szuper, az az Essence Stay all day 16H alapozó. Vigyázni kell ha világos a bőröd, elég sötét színek vannak. A legvilágosabb a 20-es és nem a 10-es, sajnos én beleestem ebbe a csapdába, de a 10est is tudtam más alapozóval összekeverve használni. Na szóval ez az alapozó elég jó szerintem, jól fed, talán jobban is mint a manhattan (de vmiért mégis az az örök kedvenc:)). Szóval én ezeket tudom ajánlani tapasztalatból.


Illetve korrektor!:))

2012. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!