Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált vegyek ami egyszerre dúsít és hosszabbít is?

Figyelt kérdés
És ne legyen túl drága ,max 2500-3000 Ft.
2008. máj. 8. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát látom senki nem reagál a kérdésedre,merthogy nem nekünk kéne utánna nézni. Menj el drogériákba és olvasgasd el a cimkéket. Ott látod az árát is.
2008. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Első tanács: soha ne vegyél drága szempilla spirált! Az olcsók (de nem az ócskák) sokkal jobbak hidd el nekem! Értem amugy a problémád, én nagyon sokat válogatok a spirálok között és nagyon sokat befürödtem már velük. Ami tuti bejön neked is: miss sporty fabulous lash Xtra black, fekete színü a tubus és rózsaszín a kupak (vigyázz mert egy másik fajtának is rózsaszín a kupakja de az nagyon gáz). Ez kb 800 ft!!!! Hidd el nagyon jó, ajánlom!!
2008. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Astornak van egy ilyene...2fázisból ál...na az HIHETETLENÜL JÓ!!!
2008. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

azzal aki a rózsaszín fekete dobozosat ajánlotta azzal egyetértek!

Én bnőmnek vettem csak kéket az is nagyon jó,imádom az összes missporti dolgot olyan tartós és olcsó

2008. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én a Lorealra szavazok a kétoldaúra. Én a vízállót használót kevesebb a próbléma vele: Loreal Double Extension 2x6ml. Szerintem nagyon jó!!! Az ára kb 3300.- a Dm-ben.
2008. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Okay én mindenkit verek! Tudok egy fantaztikus szempillaspirált mindössze 599 Ft-ért! Tudom mindenki arra gondol: "Az olyan is" De nem! Amikor először használtam nem hittem a szememnek: a pilláim másfélszeresükre nőttek minden szál külön áll nem ragadtak össze, és rendkívűl dúsak voltak!


Ez a termék: SUHADA márkás kétfázisú vízálló szempillaspirálja melyet hazánkban a Lidl áruházlánc forgalmaz. Ezen a helyen minden negyed-harmad annyiba kerül!

Ajánlom figyelmetekbe a SUHADA összes sminkjét, mind egytől-egyig jóminőségű!


TIPP: Ha az alsó szempilláidat szeretnéd hosszabítani, apró körömollóval vágd le a még szinte láthatatlan végét! Tudom őrülten hangzik de 2-3 hét múlva majdnem kétszeresére nőnek!

2008. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hello!

A Suhada nekem annyira nem jött be. Viszont az abszolút befutó nálam a Maybelline XXL, aztán a L'oreal Double Extension /ezt kozmetikusok is előszeretettel használják, mert hatalmas szempillákat lehet vele kreálni/.

Egyébként megsúgom, az hogy egy spirál milyen hatással bír, az a pillák minőségétől függ, mert akinek natúr szép, hosszú, ívelt szempillája van annak majdnem mindegy mit használ, mert nem kell vele sokat dolgoznia.

ciao

2008. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sya, loreal collagene-es szempillaspirál. az nsgyon jó.
2009. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!