Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendeltetek már parfümöt...

Rendeltetek már parfümöt interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Konkrétan a parfum.hu oldalról kérnék véleményt, illetve a teszterekről, mert nagyon jó árban vannak. Átvágják az embert szerintetek?

2012. aug. 5. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről az oldalról azt hallottam, hogy hamis árukat adnak annyi pénzért, amennyiből eredetit is vehetsz, magyarul átvernek. Én az illatfelho.hu-ról rendeltem, és az biztos, hogy eredeti volt, amit kaptam.
2012. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig annyira meggyőző az oldaluk, garancia, pénzvisszafizetés stb. Durva.... Köszi a válaszod.
2012. aug. 5. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A parfum.hu biztos, hogy megbízható! Lutens illatokat is forgalmaznak, azok pedig tuti, hogy nem hamisítványok...
2012. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne.Pont ma néztem,hogy milyen kedvezőek az áraik,aztán ki tudja mit kap az ember...
2012. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

www.parfumaruhaz.hu

www.iparfumeria.hu

Én erről a két oldaról szoktam mindíg rendelni. Természetesen minden termék eredeti. Nagyon megbízhatóak. Ha úgy adódik már másnap itt a termék és ami a legjobb, hogy alacsonyabbak az árak. :)

2012. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajna még mindig bizonytalan vagyok, nem győztetek meg...:)

De mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!

2012. aug. 9. 10:10
 7/8 delusion ***** válasza:
90%

Az iparfumeria rendben van, számtalanszor rendeltem már, sose volt semmi gáz. Az egyik Blue Jeans üvegem kupakja elég fura volt, de rájöttem, hogy csak az üldözési mániám játszott bennem, mert édesanyám Yellow Jeans-én is hasonló volt...

Niche parfümöket is hamisítanak az emberek, szóval az, hogy egy adott webshop Serge Lutens-t is árul, az nem jelent semmit (szerintem). De nem vagyok rosszakarója egyik oldalnak sem, csak nem rendeltem még más magyar webshopból.


A teszterben ugyanaz a lötty és az üveg, mint a hagyományos kiszerelésben, csak nem díszdobozban és általában kupak nélkül. Érdemes ezt venni, lévén a legtöbb ember kidobja a dobozt, a kupak az meg nem létfontosságú...főleg, hogy némelyikhez egyáltalán nincs (pl. Versace The Dreamer), elég sok pénzt meg lehet vele takarítani, adott esetben egy 50ml-es parfümmel egy árban van ugyanannak a 100ml-es teszter változata.


eBaY-t, Vaterát stb. kerüld.


Külföldi, megbízható oldalak közé tartozik:


FragranceNET, Luckyscent, ScentedMonkey...


Még mondanám a Nerolit, az magyar, és autentikus, de ők niche parfümökkel foglalkoznak csak.

2012. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó!

Köszönöm válaszod!!!

2012. aug. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!