Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rendeltetek már interneten?...

Rendeltetek már interneten? Nektek mi a véleményetek a anikohidegtal. Mlap.hu/-ról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bevált ez az oldal, az étel isteni volt, vészhelyzetben jött, ti szoktatok rendelni? Miért és honnan?
2011. okt. 5. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:

anikohidegtal.mlap.hu

Bocsi, így írta ki a kérdést..:S

2011. okt. 5. 18:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még nem rendeltem, de nekem jobban bejön a telefonos dolog..koleszban meg gyorsabb: beütöm a számot, hívom..

vagy... megvárom míg betölt a gép.. megvárom a netet.. megkeresem az oldalt..

2011. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
itt is lehet telefonon rendelni, az oldalon ott a cím, én is telefonon rendeltem, aznap megkaptam volna, de másnapra kellett szerencsére.:))
2011. okt. 5. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a telfood.hu-ról rendeltem rendszeresen. Az erdeigyümölcsös kajákat leszámítva minden finom volt. És akkora adagok voltak hogy alig bírtam megenni őket.
2011. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyszer majd kipróbálom, köszi!:)
2011. okt. 6. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet komolyan venni egy olyan vállalkozást, amelynek egy saját honlapra se telik.
2011. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!