Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a tragus pc-m :S....

Begyulladt a tragus pc-m :S. Mit csináljak, vegyem ki, vagy próbáljak meg bele aranyat rakni hátha úgy begyógyul?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha orvosi fém van benne maradhat, ha ezüst vagy bizsu az nemjó.Nekem is hónapokig be volt gyulladva, sőt volt, hogy napokig algopirinen éltem, úgy fájt:S. De be fog gyógyuln iidővel, nyugi.Nekem kb. 1 év volt.
2009. júl. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, orvosi fém van benne. az a baj, hogy mikor lőtték, utána kb 2 vagy 2 és fél hétre kicseréltem karikára. pár napig semmi gond nem volt, de utána begyulladt és azóta is ilyen :S
2009. júl. 20. 02:04
 3/4 anonim ***** válasza:
nemkellett volna kicserélni. Amig be nem gyógyul nemszabad cserélni. Nem mondta el aki csinálta??? :o
2009. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de mondta, csak már eltelt pár hét, a gyógyulási idő is ennyi lett volna, és nekem is úgy tűnt, hogy begyógyult már. amúgy szalonban cseréltettem ki, és ott nem mondták, hogy nem kéne még kicserélnem, hanem kenegessem meg kamillázzam, és minden rendben lesz...
2009. júl. 23. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!