Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi kell egy alap sminkhez...

Mi kell egy alap sminkhez valaki letudna irni?

Figyelt kérdés
De ha lehet azt is irjátok le ,hogy mi kell a jó bőr ápoláshoz is,köszönöm !!!

2012. aug. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted alap sminkkészlet? Ha igen: függ a bőrödtől, hogy például mennyire bőrhibás. Van aki használ folyékony alapozót, rá púdert, én például csak púdert, mert szép a bőröm.

Nem árt egy kis pirosító a megfelelő ecsettel, néhány színű szemfesték, egy szemceruza, és ami nálam elengedhetetlen: szemspirál és szájfény. :)

A bőrápoláshoz én arcradírt használók, krémet, hetente egyszer pakolást, valamint figyelek a folyadékbevitelre.

Bár könnyű helyzetben vagyok, mert sosem volt különösebb gondom az arcbőrömmel. :)

2012. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát egy alap smink állhat alapozásból, ha szükség van rá (ha nem túl szép vagy hibás, szeplős a bőröd amit takarni szeretnél) aztán kőpúder, hogy ne csillogjon a bőr. Az alaphoz tartozik egy szemceruza amivel a vízcsíkot húzod ki, szempillaspirál, és egy szájfény.

ez szerintem egy alap smink.



Bőrápolás: (ilyen sorrendben)


- arctisztító zselé (pl.: [link]

- arctonik (pl.: [link]

- arcradír )pl.: [link]

- pakolás (pl.: [link]

- és arckrém (pl.: [link]


Én ezeket használom.

:)

2012. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is az az alapsmink, amit az előző válaszoló írt.

Én is azokat használom. :-)

2012. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alapozót használok, hogy elfedjem a bőrhibákat, átlátszó púderrel fixálom, hogy később ne csillogjon és tartós maradjon. A szemöldökömet egy kicsit kiszoktam igazítani, barna szemöldökporral, de ez egyáltalán nem fontos :) Utána egy leheletnyi arcpírt rakok, hogy ne legyen falfehér az arcom :D Utána az egészet megkoronázom egy szempillaspirállal. Ha jól megcsinálod nagyon természetes lesz mégis szép. És persze mivel ez egy alap, utána már lehet szemhéjpúdert, rúzst, szemceruzát használni :))
2012. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!