Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Küldenétek olyan oldalakat...

Küldenétek olyan oldalakat ahonnan lehet rendelni alap műkörmös csomagot?

Figyelt kérdés
Zselés
2012. márc. 6. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tanfolyamon adnak, és meg is tanítják hogy kell használni.
2012. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tuti találsz....:)

2012. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem tanfolyam nélkül kell..:) majd ha 18 leszek elvégzem a tanfolyamot:) Kézügyességem meg van hozzá... ^^

2 válaszolónak kösziii:)

2012. márc. 7. 18:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem fogod...
2012. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

mit nem fogok??? elvégezni a tanfolyamot? miért is?

pont te biztos jobban tudod ...:) gratulálok;)

2012. márc. 8. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
És ha nem végzi el?Akkor mi van?Attól még megtudja csinálni magának és másoknak is a körmét akár hobbiból is.
2012. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy nem fogod elvégezni a tanfolyamot, mert addigra már magabiztos leszel abban, amit csinálsz, és nem érzed majd szükségét, hogy normálisan kitanuld a szakmát.

Utolsó: az a gond, hogy ezekhez a kezdő csomagokhoz nem adnak használati utasítást, sem tananyagot. A műkörömépítés nem csak abból áll, hogy felkeni valaki a zselét, és kész. Az elméletet: anyagismeret, bőrgyógyászat, anatómia, stb. hol/hogyan fogja megtanulni? Vagy szerintetek ez nem is fontos? Vannak a műkörömépítésnek kizáró és nehezítő tényezői, a kérdező honnan fogja ezeket tudni?

2012. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
1000 meg 1000 ilyen videó van az interneten..:...
2012. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Látom megragadtad a lényegét a mondandómnak...

Szerinted egy videóból meg lehet tanulni körmözni? Az elmélet akkor sincs még sehol. De ezek szerint ez nektek nem számít semmit...

2012. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én eljárok körmöshöz szóval.....engem nem érint.de ha ő magának csinálja hát istenem,az ő dolga.
2012. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!