Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Help! Valami otthoni módszer...

Help! Valami otthoni módszer kéne, körömlakklemosó helyett. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ki akartam próbálni egy új lakkot, ami felfestve nagyon nem tetszik, és csúnya is lett. Viszont elfogyott a körömlakklemosóm. Valami könnyű otthoni módszer kellene. Mit ajánlotok?
2012. aug. 8. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
kend át átlátszó lakkal és azonnal töröld le :) bár én berakom forróvíz alá és szépen leszoktam pattogtatni, frissen festett körmeim gyönyörűen lepattognak. ha akarom,ha nem
2012. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz gyors elugrani a boltba? Ha nem, akkor én egyszer a fekete körömlakkot sima átlátszó fedőlakkal szedtem le. :D Jó vastagon rákentem és utána rögtön gyorsan lesikáltam. Mivel ugye a körömlakk feloldja a már rászáradt lakkot, ha sokat kensz rá. Eltartott egy darabig mire lejött és el is használtam kb. a fél üveget, de lejött. :) Vagy keress valami alkohol alapú spray-t. Nekem van itthon egy levendulás frissítő spray. Ami nem tudom miért, de oldja a körömlakkot. Próbálgasd ki, amik otthon vannak. Hirtelen most nem jut más eszembe.
2012. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én elkezdem lekaparni.. ha vastagon kentem rá akkor meg ha már megbontm a körömágynál az egészet le tudom simán húzni... (nem is szoktam festeni ez miatt a körmöm)
2012. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam leszedni átlátszó körömlakkal..de nem akar lejönni. Pedig itt kapargatom már mióta. Mindegy, azért köszi a tanácsot. :) Sajnos boltba nem tudok elmenni, mert nem otthon vagyok. Valószínűleg megvárom a holnapot, vagy lekaparom. :D
2012. aug. 8. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
hát hol vagy? Menjél át a szomszédba kérni. Vagy nitrohígítóval.
2012. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
parfümöt fújj rá és töröld le:)
2012. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Én beáztatnám meleg vízbe a körmeimet (azért az nem 5 perc) és akkor szerintem ha olyan a lakk simán le lehet húzni vagy pattintani..

Vagy amit már írtak..fedőlakk és gyorsan pl papírzsebivel lehúzni..

2012. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!