Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az essence mikortól árusítja...

Az essence mikortól árusítja az új körömlakkokat?

Figyelt kérdés
Ezekre gondolok: [link]

2012. aug. 9. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Németországban a DM-ben már árusítanak ilyet, vettem kettőt. A negyedik sor 3.-4.-jét, de valahogy nem fed olyan szépen :-S
2012. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az kár, mert az eredeti colour&go lakkokat nagyon szerettem :\ De remélem Magyarországon is minél előbb forgalmazzák..
2012. aug. 9. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Több rétegben persze jól néz ki, de én azért szeretem az essence lakkokat, mert egy réteg is elég volt. Én azon lepődtem meg,hogy a DM-ben volt :-)
2012. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen ezt én is nagyon szerettem bennük:)

Sajnos a városomban nincs essence állvány a DM-ben, csak a Müllerben és Rossmannban :\ De azért már várom nagyon:D

2012. aug. 9. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvileg augusztus vége, szeptember eleje, ha minden igaz.

Nekem azt mondták, jobb, mint az eddigi, de szerintem pont ugyanolyan lutri lesz, mint a kicsi: van amelyik zseniális, van, amelyik meg a 350-et se éri meg. :D Ennyiért meg már nem szívesen kísérletezek velük, meg a nyakamon szárad amúgy is... de hát ez van. xD

2012. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs,de a második sorból az összes kell*.*

Ezek is olyan olcsóak lesznek,vagy többe kerülnek?

2012. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt kint 420.- egy üveg. Egyébként jelentem 3 réteg egy kis mosogatástól ledobta magát. Pedig átlátszóval is le volt kenve. Ên a régiekre esküszöm.

Igen pont ezért döbbentett meg,mert én sem láttam mêg dm-ben essence álvànyt!!

2012. aug. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van ilyen állvány de sajna nem tudom mikortól lesznek. Nekem a második és az utolsó sor kell *-* :DDD
2012. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rossmannban már kapható néhány színben, de még nem a teljes kollekció van kitéve.
2012. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!