Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pénteken csináltattam a...

Pénteken csináltattam a középső ujjamra egy tetoválást! Azt mondta a srác, hogy ne tegyek rá fóliát mert az nem jó helyette inkább papírtörlővel vagy pzs-vel takarjam a fény elől. Levehetem holnap már a kötést? Nem fog baja esni a varrásnak?

Figyelt kérdés
Kenegettem tetrán kenőccsel ( gyulladás csökkentő ), és mondta, hogy ha már nincsen gyulladva akkor levehetem a kötést róla és kézkrémmel kell kenegetnem 1 hétig kb , DE nem érheti víz a varratot addig. Sajnos nem tudom , hogy mikor kezd el varasodni a tetoválás és, hogy nem baj-e, hogy holnap már levenném kötést róla. Nem árt neki a fény 3-4 nap elteltével ? Ez az első tetoválásom és még nem nagyon tudom, hogy mit hogyan kell. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 12. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
kérdezhetek? szalonban csináltattad vagy kockásabroszos házi 'tetoválónál'? mert normális tetováló nem mondd olyat hogy zsepit rakj rá mert beleragad...
2012. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem varrat,ez tetoválás. Valószínû hámlani fog,nem sebesedni. Jobb ha leveszed a pzs t mert legjobb ha levegõn van. Kíváncsi vagyok a "mesterre" aki csinálta...
2012. aug. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzilKa ***** válasza:

Papírtörlő, pzs? Nem érheti víz? Atyaég... Ennél nagyobb hülyeségeket nem is mondhatott volna a "tetováló"... :/ ezek alapján a munkája is érdekes lehet...


Fóliázni kellett volna, napi többszöri cserével, zöldszappanos-vizes (érheti víz, csak áztatni nem szabad) lemosással minden cserénél, óvatos szárítás után vékonyan Bepanthen (nem Tetrán, az a piercingnél van), majd tiszta fólia. 3 napig ez a menet, ezzel kerülöd el a fertőzést és a varrasodást... Utána a továbbiakban nem zsíros, hidratáló krémmel kell ápolni.


Máskor menj inkább szakemberhez.

2012. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A srác már 15 éve tetovál ( magát is Ő tetoválta ki ) nincsen rá panasz meg semmi ! Ma szedtem le a kötést róla minden rendben van vele . Át moshatom de nem szabad áztatnom .
2012. aug. 13. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!