Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen avon parfümöt rendeljek...

Milyen avon parfümöt rendeljek szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom,nem mindenkinek az tetszik ami nekem,de érdekel a véleményetek. Most a Célébre parfüm van illatosított oldalon,az tetszik nagyon,illetve a Pur Blanca Blush-ról olvastam még hogy nagyon jó parfüm. Vagy a little red dress-t próblnám ki,de csak a mini verziót :) Szerintetek?
2012. aug. 13. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Célébrét venném, azt szeretem ezek közül legjobban. A Pur Blanca Blush nekem valahogy olyan agresszív és szédítő illat, viszont sokan dicsérték, mikor az volt rajtam. Azt vettem észre, hogyha befújtam magam, és másnap is azt a ruhát vettem fel, sokkal jobb illata volt, mint befújás után. A Little Red Dress sem rossz, nekem kicsit édes, a Black jobban bejön. Persze mindenkinek más tetszik, ezért igazából neked kell eldöntetni, a te ízlésednek melyik felel meg. Nekem még a Rare Pearls tetszik, de arra meg mindenki azt mondja, hogy öregasszonyos, úgyhogy nem hiszem, hogy megveszem. Pedig szerintem jó illat.
2012. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem a célebre nem jött be. a little red dresst nem próbáltam, csak a black dresst :) ezenkívül van még egy avonos parfümöm, a far away. (bár nagyon erős, fűszeres az illata). ez az a 2 parfüm, amit imádok. de szeretnék egyszer rendelni salma hayekes (today, tomorrow vagy mi) parfümöt, mert volt egy minikölnim, azt nagyon szerettem. :)

amúgy szerintem inkább illatmintákat kérjél, mert én már megjártam a katalógusillatokkal... nem olyan, mint a valóságban. (célebre:D) így el tudod dönteni, melyik a számodra legmegfelelőbb.

2012. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pur blanca blush a legjobb parfüm szerintem :) én imádom, és sokan dicsérték, hogy milyen jó az illata, és kérdezték, hol vettem :)) az a kedvenc parfümöm :)))
2012. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!