Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egyedivé szeretném tenni a...

Egyedivé szeretném tenni a tetoválásomat, de fogalmam sincs róla, hogyan?!

Figyelt kérdés
A NEVER GIVE UP-ot szeretném a csuklmra tetoválni, tudom, hogy most ez divat, de nekem tényleg sokat jelent, ez a "mondat", mert a barátnőm is mindig ezt mondta/mondja, mikor a padlón vagyok és ez ad erőt. Ezért szeretném a csulkómra tetoválni egy kis mutivummal, ádrával, de semmi ötletem sincs, hogy mi passzolna ehez az "idézethez" és mi az ami jól is mutatna.

2012. aug. 14. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a betűtípus is sokat dob az egészen. én szerintem nem tetováltatnék mellé mintát, de te tudod.
2012. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én magyarul tetováltatnám, úgy ütősebb. "Ne add fel!" Olyan szép és tömör. :)


A betűtípus sokat számít. Semmiképp ne valami érzelmes kalligrafikus típust válassz, az elvenné a súlyát az üzenetnek. Valami erőteljes, masszív betű viszont kiemelné. A mintát én is elvetném, elvonná a figyelmet a lényegről. Egy jól kialakított felirat hatásosabb bármilyen körítésnél.

2012. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá, hogy csak a szöveg és kész, de....nem tudom....ezt még átgondolom, azért én szeretnék egy szép kis ábrát mellé:)
2012. aug. 14. 13:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek, és midet átgondolom, nem szeretném elrontani, vagy később megbánni se
2012. aug. 14. 13:57
 5/5 SzilKa ***** válasza:
Szerintem keress egy kreatív és ügyes tetkóst és mondd el neki ugyanezt, biztosan lesz pár egyedi ötlete!
2012. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!