Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimibe (kilencedikes leszek)...

Gimibe (kilencedikes leszek) hülyeség két táskát vinni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jó, lehet ez a leghülyébb kérdés, de az nem néz ki hülyén ha viszek egy hátizsákot (taneszközöknek) és egy női kézi/válltáskát a körömlakknak, kézkrémnek, fésűnek, kulcsoknak, telefonnak stb. (a csajok tudják miről beszélek... :DD )

Mivel nívósabb gimnáziumba megyek nem hiszem, hogy mindenem elfér 1 táskába, mert ott nem csinálnak olyat, h "viszek egy lapot meg egy tollat 'oszt cső' a többi "szépség cuccom" meg elfér". Tudom buta kérdés, de nagyon izgulok az iskola kezdés miatt! :( Előre is köszönök minden (normális) választ! :)



2012. aug. 16. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék/vittem,szerintem hülyén néz ki.
2012. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem vinnék a helyedben.Én is voltam így mint te de mindig elhagyok mindent szóval ezért is nem vittem két táskát!Inkább vegyél egy nagy hátizsákot és abba pakolj bele mindent.Mindegyiknek van már egy csomó rekesze kisebb-nagyobb, szóval szerintem hagyd a két táskát...
2012. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Körömlakk minek egy iskolába? Ha szünetbe akarod lakkozni a körmöd, nem fog megszáradni, és nem tudsz órán dolgozni és hát írtad, hogy nívósabb gimibe mész, szóval gondolom órán nem lesz lazsálás. Na mindegy, szerintem felesleges két táskát vinni, hülyén is néz ki.
2012. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és én is lány vagyok (19 éves). (22:23-as voltam)
2012. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tök aranyos 1-2 hónap múlva már fele cuccod nem fogod hordani :D én 2 éve még az ország egyik legnívósabb (top10es) gimnáziumába jártam és egy füzeten meg 3-4 könyvön kívül semmit nem vittem. egy nagyobb válltáska is épp elég volt.
2012. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekesen hangzik. Körömlakk, iskolába? Szerintem ne vigyél, mert tényleg elég hülyén néz ki.
2012. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Melyik gimibe mész?? Egyébként szerintem se vigyél kettőt mert 1 hülyén néz ki 2 vegyél egy nagyyobb váltáskát a legtöbben vannak kisseb zsebek és elférnek a sminkes cuccaid stb. 14/L
2012. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

22:23-as!

Tudod, a táskám nem csak a sulit fogja "látogatni", hanem pl barátok stb. és ha olyan kedvünk van (a barátnőmmel), h kifestjük a körmünket, akkor használom a sajátomat... (Igen a barátaimmal vannak furcsa szokásaink) :DD


Akkor egy táskát hordok. Kíváncsi leszek , h boldogulok majd. :DD

2012. aug. 16. 22:56
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát te tök kretén vagy!
2012. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy nagyobb váll táska szerintem tökéletes :) én is most megyek 9.-be és én is gondolkoztam ilyesmin mint te de aztán hülyeségnek találtam:)
2012. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!