Oldaltáska iskolába?

Figyelt kérdés
9. osztályos leszek,és oldaltáskát szeretnék venni,mert eddig mindig háti volt.Szerintetek megéri?Belefér minden?15/L
2012. aug. 17. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém is oldaltáskát hord,és nem panaszkodik! :)
2012. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha hazajarni busszal,trolival,villamossal szoktál egyáltalán nem érdemes.(saját tapasztalat) ha esetleg futni kell a busz/troli/villamos után simán leszakadhat a táska és ahhoz hogy beleferjen minden nagyot kell venni. Nekem egyébként le is szakadt :/
2012. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
9-ben, tavaly én is oldaltáskát hordtam, de nagyon nehéz volt cipelni... :/
2012. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha vigyázol rá akk semmi baja nem lesz :D én szeretem az oldaltáskát :D
2012. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hogy milyen suliba mész. Gimiben elég sok könyv van, de ha szakközépbe vagy szakmunkásba mész oda jó. (Néhány suliban szekrények is vannak.)
2012. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

testvéremnek az oldaltáskától ferdült el a gerince...

(hozzáteszem, ő nem csak 1 évig használt ilyen táskát)

maradj szerintem a hátizsáknál..

2012. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó elötti válaszoló!!!

a szakmunkás iskolába is sok könyv kell, tudom, mivel én is oda jártam

2012. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Szakközépbe fogok járni,ahová nem kell minden nap minden könyvet vinni,szóval annyira nehéz sosem lesz.És buszozni is fogok,szóval nem fogom cipelni sokáig.De majd még meggondolom.

2012. aug. 17. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár problémám az oldaltáskával, mégis ragaszkodom hozzá.

Először is, nekem elég nagy van, ami egy részről előny, mert jól elférek benne, még hely is marad. De a nagysága egyben a hátránya is. Míg az előző oldaltáskámnál minden odafigyelés nélkül tudtam közlekedni, a mostani táskámnál nem mindegy, hogy szállok fel buszra(az olyan buszokra, ahol a lépcsőnél középen van kapaszkodó), különben a táska beakad, ráadásul a teli folyosókon is figyelnem kell, hogy ne ütődjön oda máshoz.

Szóval, jó ha nagy(az enyém amúgy Converse), de a túl nagy se jó.

A másik gondom vele, ami már minden sulis oldaltáskára vonatkozik nálam, hogy év elején hozzá kell szoknom, és van vagy két hét, míg végig fáj az egész oldalam. Ezek ellenére mégis ragaszkodom az oldaltáskákhoz.

Szerintem a hely miatt ne aggódj, simán el lehet férni benne.

2012. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!