Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó a zselés szemhéjtus?

Jó a zselés szemhéjtus?

Figyelt kérdés
Arra a fajtára gondolok, ami kis üvegben van, és venni kell hozzá egy ecsetet is. Több éve a másik fajta tust használom, ami olyan üvegben vag ymiben van, mint a szempillaspirál. Kinek mennyire jött be az üveges zselés tus? megéri min 2000 Ft-ot költenem rá?
2012. aug. 21. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
állítólag könnyebb használni mint a rendeset. én is a normál tust használom de gondolkozok azon hogy kipróbálom ezt is. amúgy az essence tus+ecsete kijön egy ezresből
2012. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem Essence-t. Meg volt az a 'szempillaspirálós' meg filces. Először nem is használtam. Aztán nem találtam a másik kettőt és azzal csináltam. Nagyon szeretem már csak ezt használom. 1 perc alatt megvan mindkét szemem :-) én se adtam többet 1000 forintnál rá. És jó sokáig tart, mert 2 hónapja használom de mêg szinte nem fogyott semmit. :-)
2012. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó és tényleg könnyebb vele dolgozni. Mivel bármilyen ecsetet vehetek hozzá, mert nekem pl. a másik fajta tusnál az ecset nem jön be, túl vékony. Dupla idő megcsinálni vele egy szememet, mint a zseléssel mind a kettőt.
2012. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) én attól félek, hogy az esetet nem fogom tudni jól használni. de ha ennyien mondjátok, hogy jobb mint amit most használok, kipróbálom:)
2012. aug. 21. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Essencének van zselés szemhéjtusa lila,barna,szürke,zöld,fekete színben. Amikor leárazás van 300 ft egy üvegcse amúgy meg 800 plusz az ecset is 700-800. :D én nagyon szeretem
2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó érdekes és 600.- ért vettem a tégelyt+350.-ért az ecsetet akció nélkül. Jól átvertek :-)
2012. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!