Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki hasonló helyzetben van,...

Aki hasonló helyzetben van, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Nem áll jól a szemhéjtus. Kicsinyíti a szememet. :S

2012. júl. 2. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne használd.
2012. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 TheOriginalCheshire válasza:
Nekem egyszerűen undorítóan áll, annyira kicsinyíti a szememet. Használj szempillaspirált, jó sokat. Én mindig picit bespirálozom és utána begöndörítem, és szuper, ezen kívül mást nem is használok, vagy extrém esetekben műszempilla ;)
2012. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. minek írsz ha nem tudsz segíteni? -.- inkább válj le

2. köszi, én is szempillaspirált használok és aztán begöndörítem, viszont a műszempilla új ötlet, köszi:) csak a szempillaspirál már olyan uncsi, és hosszú idő megcsinálni vele egy jó sminket, azért gondoltam hátha van az ilyen szeműeknek valami jó tusvonal pl. a vékony vagy nem tudom nem értek hozzá de írjatok! :)

2012. júl. 2. 09:18
 4/14 TheOriginalCheshire válasza:

nekem az ehhez hasonló is jó szokott lenni :)

[link]

2012. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TheOriginalCheshire válasza:

bocsi hogy mindent külön írok, de utólag jutott eszembe, hogy lent a szemed semmiképp ne húzd ki így feketével

[link]

2012. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi, ezeket majd kipróbálom:) nem szoktam kihúzni így, tudom hogy még jobban kicsinyíti a szemem:\
2012. júl. 2. 09:22
 7/14 sweetsugar ***** válasza:

A műszempilla tényleg jó ötlet,de ha hosszantartó műszempillát szeretnél menj el 3D-s szempillahosszabításra:) (mondjuk nem olcsó)

Ha kihúzod alul a szemed fehér szemcerkával az nagyítja a szemed:) [link]

Amúgy ha így csinálod akkor lehet,hogy neked is jól fog állni a szemhéjtus:) [link]

2012. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Spirálozás és utána szempilla göndörítés??? Gratulálok. Azt előtte kéne...:/

Amúgy kérdező! Ha ügyes vagy akkor esetleg próbálj nagyon vékony vonalat húzni.:) Az talán jól állhat.

De az elsőt nem kell lehurrogni, ha vmi nem áll jól akkor ne használd.:) Nekem nem áll jól a pink rúzs, pedig tetszik nem tudok mit csinálni....így nem hordom.

2012. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sweetsugar: köszi a tippeket!:)

utána: igen... göndörítés spirál göndörítés... batárnagyok lesznek a szempilláim, nekem bejön és ha ügyes vagyok össze se ragad, nem kell "gratulálgatni" tapasztalat nélkül, egyébként köszi a választ, de nem pont erre a válaszra gondoltam amit az első írt, hanem pl. amit Cheshire vagy sweetsugar

2012. júl. 3. 22:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát de annak akkor se az a rendje, h spirál után rágöndörít az ember....lehet hogy nem ragad össze...csak pl könnyen letörhet úgy... De nekem édes mindegy...de bmilyen profi sminkest megkérdezhetsz, nem veled fognak egyet érteni.
2012. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!