Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiszedem a szemöldököm. Elég...

Kiszedem a szemöldököm. Elég vastag:S:S ezért. Van vmi amire különösen figyelmenm kell?

Figyelt kérdés
Anyum segít:). csak gondoltam van e vmi egetrengetö dolog:D amugy honnan tudjam, h milyen formáju legyen? nem akarom elcseszznii:S jah és 1.ször nagyon fáj?:D mert elég hosszúak és tényleg nagyon sürüüü..kössszi:D
2009. júl. 23. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább menj el kozmetikushoz és ő azért jobban megtudja csinálni és ad pár tippet h mi állna jól neked , mi talal az arcformádhoz :)
2009. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, fokozatosan csináld, úgy könnyebb is megszokni és könnyebben korrigálható, ha valami nem lett kóser. Ha mégis egy füst alatt szeretnéd, én is inkább a kozmetikust javasolnám, bár nem kétlem, hogy Anyukád ügyes és ért hozzá, de azért elsőre talán jobb egy szakember. Aztán innentől meg már úgyis minden nap ápolgatni kell.
2009. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jaja, de van időm rá minden nap!:) szerencsére...:D


mondjk az lehet... h jobb lenne először kozmetikuss.:D namajd meglátjuk:D kössszi^^

2009. júl. 24. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:

én elsőre is magamnak szedtem ki és most is

jobb lenne ha magadnak szednéd ki, mert kicsit fáj és jobb ha a kozmetikus nem lát szenvedni

szerintem meg elrontani nem igazán lehet, ha mégis rosszul sikerülne akkor meg gyorsan visszanő

először alul kéne kezdeni, hogy meglegyen az ív aztán felül, de ott nem kell annyira sokat kiszedni

2009. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én először is és még most is magamnak szedem ki, mindenki azt mondja hogy milyen szép a szemöldököm!Először az alsó szálakat szedd ki és fokozatosan haladj felfelé.Majd ha sikerült akkor kend be jó vastagon valamilyen hidratáló krémmel,mert akkor nagyon sokáig piros lesz!
2009. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!