Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb? többi lent...

Melyik a jobb? többi lent (füllyukasztás)

Figyelt kérdés

Ájulós vagyok, nem bírom a tűt.de szeretnék egy 3.at.

Melyik a jobb a szúrás v a lövés?

Melyik fáj?

Melyik tart hosszabb ideig?

Van vkinek tapasztalata?


Elõre is köszi,kicsit félek:s

18L



2012. aug. 21. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fülemben három van, ezekből négyet lőttek de az első kettőről nem tudok nyilatkozni mivel kisbaba voltam :D A másik kettő egyáltalán nem volt vészes, teljes mértékben kibírható, pedig nagyon alacsony a fájdalomküszöböm. Szúrásról nem tudok nyilatkozni, de pl. keresztanyumnak az első két lyukat szúrták a fülén, a többit már lőtték és azt mondta hogy a szúrás neki lényegesen jobban fájt.
2012. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lövés jobb, szúrásnál hallod a bőr 'reccsenését' :-) A lövés fájni sem fáj :-)
2012. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!És a gép hangja nem rossz?

Pedig eddig a szúrást dicsérék :s

2012. aug. 21. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem, nem rossz a hangja, egy halk kattanás de semmi félelmetes. A szúrás akkor jobb, ha a porcba akarsz lyukat, oda semmiképp nem szabad lövetni, de ha csak alulra a cimpádba egyértelműen a lövés a jobb.
2012. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak alulra akarok.Köszi!!!:P
2012. aug. 21. 23:19
 6/6 anonim válasza:
én úgy tudom hogy a lövésnél jobban begyullad a fül, meg érzékenyebb is :// mondjuk nekem csak lőtték és 3 hónapig volt hogy semmi baja nem volt volt hogy begyulladt...
2013. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!