Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb korrektor pattanásos...

Legjobb korrektor pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

A LEGJOBB KORREKTOR AZ HA NEM HASZNÁLSZ SEMMIT

legelőször elmész kozmetikushoz majd egy hétig magad kezeled otthon

még nyáriszünet van szerintem a nyár utolsó hetébe nem halnál bele ha nem mennél sehova


én nem sminkelem magam én nincs egy pattanásom se pedig már nem 11 éves csitri vagyok

akik sminkelik magukat sokkal csúnyább bőrük lesz mint azoknak akik nem azután pedig azért korrektorozod magad mert csúny a bőröd EZ EGY ÖRDÖGI KÖR

2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezt ajánlanám :) 1 db 2200 ft-ba kerül vagy vmi hasonló az ára.. lehet hogy drága de nagyon jó! az én ragyás arcomból is egy szép normális arcot varázsolt :)

2012. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kedves első! rendesen kezelem az arcom, kozmetikusnál is voltam. bőrgyógyásznál is jártam már, aki felírt egy készítményt. azt használom, és már nagyon sokat javult a bőröm. én sem vagyok "11 éves csitri"... de nem szoktam sminkelni magam! de ha tükörbe nézek nem tetszik az arcom. épp ezért keresek egy olyan korrektort, ami nem ront a bőröm állapotán, viszont elfedi a pattanásokat. köszönöm a válaszod, de egyáltalán nem volt hasznos..!


második! köszi, már hallottam róla! :)

azért még várom a véleményeket!

2012. aug. 24. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt használom: [link]
2012. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nikkii. ***** válasza:
100%
Ez baromira nem a sminkeléstől függ, vagyis nyilván az is közrejátszik, de amúgy lehet nagyon ragyás az ember bőre, úgy látom neked első nem voltak ilyen problémáid. És sem sminkelem magam, járok rendszeresen kozmetikushoz is és mégis nagyon csúnya az arcom, sajnos örökletes ... Anyukámnak is ilyen volt. Ha nagyon csúnya, akkor én az elf-nek a korrektorát szoktam használni, nekem bevált :)
2012. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy a korrektorral nem fog látszani, de úgy még több lesz. Inkább fordulj kozmetikushoz, és a 2. kezelés után már sakkal szebb lesz a bőröd, elmúlnak a pattanások. Inkább fizess olyanért ami megszűnteti, minthogy olyanért ami csak elrejti őket és még rosszabb lesz. Arról nem beszélve hogy egyik bnőm is korrektorozi, és mostmár olyan sok meg olyan nagy pattanásai vannqk, hogyha közel vagy hozzá, és elfordìtja a fejét oldalròl látszik a rengeteg dudor, és elég.....csúnya látvány.
2012. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Én Balea young korrektort használok, amiben szalicilsav is van, ezért le is szárítja a pattanásokat. DM-ben lehet kapni, azt hiszem 5-600 Ft-ba kerül.

[link]

2012. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teafás korrektor nagyon jó, kár hogy magyarországon még sehol nem láttam, ebayről szoktam rendelni, 1000 ft körül.
2012. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat! :)
2012. szept. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!