Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőr és fogkrém,...

Pattanásos bőr és fogkrém, mennyire hatásos vagy inkább korrektor?

Figyelt kérdés
Tegnap este kinyomtam egy pattanást, utána bekentem fogkrémmel, mert anyu azt javasolta. (Tudom házilag sem szabadna nyomkodni, de holnap fontos randim lesz...)Ma reggel a tükörben meg majdnem sírva fakadtam, mert ilyen piros még életemben nem volt egy pattanás helye se. Aggódom, hogy holnap estig nem fog elmúlni, és nem hat semmit, és akkor meg korrektort kell vennem, de abból pedig nem tudom milyet válasszak ami olcsó is... Segítség!!!
2011. dec. 1. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogkrém szárítja a bőrt, valószínű azért pirosodott ki a bőröd, mert száraz lett. Én a teafaszappan használatát javaslom. Olcsó, és sokáig elég, és rendben tartja az arcbőrödet, és még természetes hatóanyagú is! Ne nyúlj hozzá, holnapra el kell múlnia.
2011. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:SS akkor veszek majd ilyen teafa szappant...hosszú távra

De most? Rövidtávra? Nem, már nem merek hozzá nyúlni...:// Most így hagyom...remélem holnapra elmúlik úgy ahogy írtad :SS

Ha nem, mit javasoltok? Milyen olcsó korrektort/alapozót/vmit

Köszönöm! :)

2011. dec. 1. 08:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy fogkrémet csak a pattanásra kell és csak egy apró pottyot, jah és kinyomás elott. Ha már kinyomtad akkor mézet kell rákenni. De ha csaj vagy akkor smink. Sok sikert :)
2012. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!