Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van Budapesten olyan sminkes...

Van Budapesten olyan sminkes aki megtanítana sminkelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak sminktanfolyamok de nem sok jót halottam róluk sajnos... nameg töb tízezret nem is nagyon szánnék rá, arra gondoltam inkább tanulnék egy sminkestől aki 1-2 órát tanítgatna amikor van ideje. Persze nem ingyen:)



Lehet valahol ilyet találni?


2012. aug. 25. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
A Mammut egyik főbejáratánál (ha jól emlékszem, nem a csobogósnál) ingyenes smink tanácsadás van.
2012. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetro ***** válasza:
100%
A profi sminkesek általában asszisztensként tanulnak egy-két évig. Fizetnek érte, de nem oktatgatják őket 1-2 órát, hanem amit ellesnek, miközben mindent megcsinálnak, ami nem kapcsolódik közvetlenül a sminkeléshez.
2012. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!