Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy beszéljem rá a barátnőmet...

Hogy beszéljem rá a barátnőmet, hogy egyezzen bele a fülbevaló-viseletembe?

Figyelt kérdés
Férfiként régóta akarok én is fülbevalót, de a barátnőm ellenzi, azt mondja, mit szólnának hozzá a szülei. (Akik egyébként elég begyepesedett emberek.) Hogy kéne beadagolni a barátnőmnek, hogy hétfőn 10-re már időpontom van fülbelövésre?
2009. júl. 25. 15:45
 1/6 anonim válasza:
24éves vagyok 7 fülbevalo 1 orr 1 ajak 1 nyelv piercinggel 2 tetkoval anyám azt mondta kivág ha meglátja rajtam akármelyiket is na hát a mai napig imád!!!apám ugyszint pedig teljesen más természet!!az akkori párom meg elhagy meg csuny egy lánynak!!kinek csináltattam szerinted?????CSAK IS MAGAMNAK!!!!hány éves vagy amugy ? és a csajszival miota vagytok együtt? meli voltam
2009. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nemfog emiatt elhagyni ne félj majd megszokja mást nemtudok tanácsolni :))

én 17éves létemre a fülemben 3 helyen van ékszer a fültágítót nem belevéve, nekem a család nem fogadta el nagyon de fater is mostmár megbékél vele és viccesre fogja a dolgot, anno nekem anyu ment bele a dologba és ő fizette mindet


sok sikert :)

17/F

2009. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
aj meg bocs ha megvan az idöpont akkor legyen meglepi nem :):):):):) meli
2009. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meli, te nagyon aranyos vagy! Én már nem tizenéves vagyok, de még mindig elég fiatal ahhoz, hogy bevállaljak ilyet. Ráadásul önálló keresőként a saját pénzemből fizetem. Csak a barátnőm kicsit régimódi. Különben lehet, hogy tényleg meglepi lesz, csak nehogy szakítás legyen belőle.
2009. júl. 25. 17:14
 5/6 anonim válasza:
mennyi az a nem 10en éves :-) akkor éld ki a ásodik gyerekkorod :-) ha teccik csináld meg egy fülbevalo nem a világ vége akár hány éves is vagy ha megunos ki lehet szedni nem kerül olyn sokba hogy bukj rajta nema hátadat tetoválod teli hogy annak örök nyoma legyen majd megszokják !!! nem igazán hiszem hogy ez olyan elfogadhatatlan dolog ez a párod számára!!nem értem az embereket neki nincsenek hülye vágyai????má bocs!!meli
2009. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocsi most keltemfel egy kicsit cafrangosan irtam az elöbb de amugy kezd egy tök szolid alig észrevehetö fülcsibe valoval és nem lesz gázzzz!aztán idövel kicseréled ami jobban tetszik azt addigra belenyugodnak!!nem fog a csajszi lelépni ezért NYUGI!!!!!!!!!meli
2009. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!