Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcba lőtt lyuk kezelése?

_supergirl. kérdése:

Porcba lőtt lyuk kezelése?

Figyelt kérdés

Még karácsonykor lövettem magamnak porcba egy fülbevalót, ami utána begyulladt, de amilyen hamar jött, el is múlt. Ez így ment pár alkalommal, most viszont hetek óta be van gyulladva a fülem, és nem tudok vele mit kezdeni. Gumi patkót raktam bele, az nem irritálja, betadinnal és antibiotikumos krémmel kenem, de nem használ. Valami más megoldás?

kép: [link]



2012. aug. 28. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

tetran kenőcsöt javaslom, vagy estleg kamillás borogatás. ha bírja a füled, akkor aranyékszert tegyél bele, az a legjobb! :)


16/L

2012. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább orvosi fémet.

Krémet én nem használnék, csak fertőtlenítenék. Nekem régen attól gyulladt be, hogy a szappan felhalmozódott a piercing mögött.

2012. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig egy arany bogyó volt benne.:). Kipróbálom a kenőcsöt, köszönöm! Majd beszerzek egy orvosi fém fülbevalót! Köszönöm a válaszokat!:)
2012. aug. 29. 08:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy titán ékszert javasolok. És rendszeres fertőtlenítést Octenisepttel.
2012. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2012. szept. 9. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!