Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Ti mit gondoltok...

Műkörmösök! Ti mit gondoltok van értelme megcsinálnom a műköröm és a pedikűr képzést?

Figyelt kérdés
Igazából a fogászatban dolgozom.A mellékállásom megtartanám és gondoltam főállásnak elhelyezkednék műkörmösnek és pedikűrősnek.Jelenleg is a saját körmöm én csinálom.Világ életemben szerettem volna azt csinálni.A szenvedélyem a kézügyesség.De van értelme belevágni?Lehet vele keresni?
2012. aug. 28. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha érdekel, meg szereted, akkor mindenképp, mert gyönyörű szakma :)

De! Nagyon sokan úgy vágnak bele, hogy "hö, elvégzem, aztán majd dől a lé", nos, ez nem így van :)


Ha elvégzed a sulit, érdemes megtartani a fogászatot főállásnak, mellette elkezdeni körmözni, és ahogy ügyesedsz, ill. gyűlik a vendégsereg, annak függvényében megcserélni a kettőt :)

Érdemes az elejétől vállalkozst indítani, így nyugodt szívvel tudsz reklámozni, és nem kell félni semmitől :)


Sok sikert!


GKK

2012. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!