Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki rendelt-e már netről...

Sugi22 kérdése:

Valaki rendelt-e már netről parfümben teszter kiszerelést és ha igen, milyenek a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Én rendeltem és meg is érkezett hibátlan minőségben, de az üvege eltér az eredetitől. Nem csak a kupak hiánya, doboz hiánya, hanem maga az üveg is. Garanciát mindent mellékeltek és megbízható, nagyon ismert és népszerű oldalról rendeltem. Mégis furcsállom. Valaki?
2012. aug. 30. 09:28
 1/4 delusion ***** válasza:

Ha megmondod a nevét, akkor többet tudok segíteni, így látatlanban nehéz bármit is mondani.


Kupak hiánya, doboz hiánya oké (de abszolút nem kaptál semmilyen dobozt?), az üveg az már érdekesebb, de előfordulhat ilyen.

2012. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aquolina Pink Sugar. Kaptam dobozt, egy egyszerű papírdobozt, amiben benne volt. Írtam azóta az ügyfélszolgálatuknak és ott azt mondták, hogy azért ilyen, mert az új teszter-változat már így néz ki és ők hónapok óta ezt kapják a régi helyett.. köszi a válaszod!
2012. aug. 31. 11:32
 3/4 delusion ***** válasza:

Utánaolvastam, tavaly volt egy kis változás design-ban.


Ez nem jelenti azt, hogy a tiéd kamu/eredeti vagy akármilyen, de szerintem kizárhatjuk azt, hogy az üveg alapján meg lehetne határozni. :)

2012. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy utána néztél, most már én is megnyugodtam hála neked és az információs hölgynek :)tényleg megbízható oldalról rendeltem és már a minőségéből is látszik, hogy eredeti ( elég jól ismerem az illat sajátosságait is ), pusztán megzavart az üveg, de a hölgy is ezt magyarázta aminek utána kerestél, uh már semmi kétségem a parfümöm eredetisége felől :)
2012. szept. 1. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!