Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a szemöldök...

Mi a véleményetek a szemöldök sminktetovákásról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szörnyű. Tudom, hogy valakinek szükséges, mert pl. annyira ritka a szemöldöke, de nekem akkor sem tetszik.
2012. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ritka undorító.
2012. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Visszataszító! Ha azért szeretnél, mert ritka a szemöldököd, akkor vegyél inkább szemöldökszínező port, vagy kérdezz meg egy kozmetikust, mit csinálj vele. A tetovált szemöldök iszonyúan gusztustalan.
2012. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
nem csináltatnék akkor sem, ha fizetnéek érte, vagy ha 1 drb sem lenne... fuj.... nekem nem tetszik
2012. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pocsék. És csúnya. És fúj.
2012. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért undorítónak nem mondanám,hisz olyan mint teljesen természetes lenne meg van a saját szemöldökünk is.

De azért köszönöm a véleményeket!

2012. szept. 3. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj! Ha arra gondolsz, hogy megvan az eredeti is és arra rá tetoválnak és nem olyan vékony azon tényleg nem nagyon látni, de nekem erről egyből az jut eszembe, hogy nincsen semmi szemöldök csak egy vékony tetovált vonal ( ami tapasztalataim szerint vagy fekete vagy barna akar lenni és vörösnek látszik). Ha neked tetszik és megszeretnéd csináltatni akkor csináltasd meg, szorítok, hogy jól sikerüljön!
2012. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik. jobb a természetes. ha nincs túl sok szemöldöke valakinek, inkább javítsa fel szemöldökcerúzával/porral
2012. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!