Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Long time liner technika: Mik...

Long time liner technika: Mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Amelyik szalonban ilyen géppel dolgoznak, ott vajon a személy is profin ért hozzá?

Én szemöldök tetoválást szeretnék csináltatni.



2012. aug. 28. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pont most keresgélek én is ... várom a válaszokat :D
2012. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én nézegetem már egy ideje, de ha rászánom magam, sztem ő lesz az :


[link]

2012. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én találtam egy hozzám aránylag közeli helyet, ahol ezzel a géppel dolgoznak, még nem mentem el, interneten olvastam. Azonban nem tartozik az "Elit"-ek közé a szalon. Így bizonytalan vagyok. A legközelebbi Elit szalon pedig messze van :S

De én is mindenképp ezzel a technikával akarom készíttetni!

2012. aug. 29. 08:50
 4/19 SzilKa ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ez mitől más, mint bármelyik kozmetikai tetoválás. Próbáltam a linkelt oldalon kihámozni, mi a különbség, de csak a ködös "ez más, ez jobb" szöveget találtam. Aki ilyet szeretne, azt mi győzte meg? Nem kötekszem, csak kérdezem, tényleg érdekel!


Mert ugye a kozmetikai tetoválás általában véve a hámrétegben történik, ami idővel kopik. Mitől más a "long time liner"? Mélyebbre viszik? Mert a szemöldöknél még el tudom képzelni, azért is vállalják be rendes teroválók is, de a szemhéjnél ezt nem tudom elképzelni.


Summa summarum, ez most marketing, vagy tényleg tartósabb lenne?

2012. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

kedves utolsó fogalmam sincs, én azért döntöttem e mellett, mert most költöztünk Bp-re és nem tudok segítséget senkitől , hogy hol kinél csináltatta, amiket meg látok ismerős körben nagyon csúnyák, el vannak rontva, nem szimmetrikusak stb... szóval nekem nem is az eljárás, hanem próbáltam megbízható tetoválót keresni, ennek a hölgynek meg azért van múltja, hát meglátom ... én beszéltem vele telefonon és van lehetőség egy konzultációra ahol berajzolják a formát és eldöntheted , hogy akarod e majd vagy nem tetováltatni ... sok weboldalt megnéztem, nekem a felrakott referenciák nem voltak meggyőzőek :S


Az, hogy mennyivel másabb a technológia nem tudom, lehet más a gép, a tű, vagy fogalmam sincs... én úgy tudom a kozmetikai tetoválás az egyén függő, bőrtől függ, hogy mennyi ideig marad a bőrben ... és láttam már olyat is , akinek egy idő után más színű lett ... fehér bőrű barátnőm nek pl a barna szürke lett fél év után ... a fene sem tudja, de nekem annyira nem egyforma alapból a szemöldököm és rövid is , hogy mindenképp meg akarom csináltatni , mondjuk szeretnék szemhéj tetoválást is, de ahhoz meg fosos vagyok :D

Én jövő hónapban megcsináltatom, úgy kérek időpontot és beszámolok, meg konzultáción megkérdezem ez miben más, de lehet mindjárt írok is neki és akkor megtudjuk ! :D

2012. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 SzilKa ***** válasza:

Ja értem, akkor tulajdonképpen nem a technika, hanem a tapasztalt sminktetováló és a referencia a lényeg, egyébként ez érthető és dicséretes hozzáállás. :)


A kérdést egyébként azért tettem fel, mert tetováló vagyok, s bár személy szerint nem foglalkozom sminktetoválással, van némi rálátásom magára a technikára.


A kollégám a tetoválószalonban pl. szokott vállalni szemöldököt (mivel a mi gépeink mélyebbre viszik a festéket, mást nem is vállal be), de előtte a szomszédos szépségszalonban előrajzoltatja a kozmetikussal a formát, pont azért, mert ezt egy jó kozmetikus látja, hogy kinek milyen forma előnyös az arcához.


Kalcsu Kati neve még nekem is ismerős régről, szóval egész biztosan rá merném bízni magam.

2012. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam amúgy rendes tetkóban szemöldökre, de talán majd ha bejön a sminktetoválás , akkor majd majd :D

Hát a formától én is félek, de nekem konkrét elképzelésem van milyet szeretnék, és tényleg bízom ebben a nőben még így látatlanban is :D Meglátjuk ... írtam neki, a szalonvezető vissza írt, hogy felhívnának, mert sok a kérdésem, és inkább telefonban elmondják ... remélem nem most olvasnak utána a dolgoknak :D:D


Valami jó tanácsot mire kell oda figyelni tetoválás előtt ? A szemhéj mennyire fájhat ? gondolom ezerrel, ott iszonyat vékony a bőr :O ajjj, bele sem gondolok inkább :O

2012. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elvileg ezzel a géppel igen minimális a fájdalom, sokkal inkább kellemetlennek mondható, mintsem fájdalomnak. De ez nap tapasztalat, csak sokat olvastam én is róla. Valamint a pörk is enyhe, tehát messze áll a normál tetoválástól.
2012. aug. 29. 11:34
 9/19 A kérdező kommentje:
De ahogy látom a lényeg mégis csak az, hogy Elite taghoz menjen az ember tetováltatni, ne csak olyan szalonba, ahol ilyen géppel dolgoznak. Bár, ha elmegyek és azok is tudnának referenciákat mutatni, akkor talán bevállalnám.
2012. aug. 29. 11:37
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenki a legjobb képeket teszi fel a honlapjára referenciának. Márpedig, ha Kalcsu Katiéknál azok a legjobban sikerültek, amik honlapon vannak...


Én is ilyet akarok, de úgy döntöttem, hogy addig ameddig nem jön velem élőben szembe valaki, akire azt mondom, hogy na én is ilyet akarok, addig nem lesz. Először én is a Kalcsura gondoltam, mert az mégis csak ilyen elit hely, de hát a képek... nagyon gázok. Akkor ezerszer inkább a telibe színezett csík szemöldök, mert amit ők csinálnak az nem is tudom... [link]


Első blikkre egész jó, főleg kicsiben a képek... De kinagyítva annyira látszik, hogy csíkos rajzolás... És gondolj bele a fejed élőben még nagyobb!

2012. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!