Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozót és púdert érdemes...

Alapozót és púdert érdemes egy márkából választani vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy alapozót, ma meg is akartam venni, de nem volt abban az árnyalatban, ami a leginkább illik a bőrömhöz. Egyébként az essence stay all day alapozóról van szó. Azt tudom, hogy kellene valamilyen púder is, ami mattítana egy kicsit és fixálná az alapozót. Viszont teljesen tanácstalan vagyok púderek terén, nem tudom, milyet vegyek. Az essencenek van jó púdere, ami nem szárítja ki a bőröm?

2012. szept. 5. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen márka, nem fontos hogy egyforma legyen.

Mondjuk az Essence stay all day színei rémesek, nem tudom kinek szánták, mert olyan sárga, hogy szerintem ilyen bőrszín nem létezik.

Szerintem CV púdert vegyél, az egy nagyon jó fajta. Esetleg 3W Clinic Natural.

2012. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2012. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát nem tudom, én kipróbáltam a testert, bár nem volt csak 2 árnyalatban, így nem vettem meg, mert szerintem nekem legjobban a világos lenne jó, az szinte tökéletesen illeszkedett a bőrömhöz a tester alapján. Na majd meglátom.


Mi ez a CV púder? Hol és kb. mennyiért lehet venniért?

2012. szept. 6. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy egy márkájú legyen az alapozó és a púder. Sőt a legjobb, ha nem használj púdert, hanem olajfelszívó lapocskákkal nap közben felitatod a felesleges olajat,elmosódott sminket az arcodról. A sok smink csak eltömíti a pórusaidat,viszont, ha mindenképp használod mind kettő terméket(alapozó,púder) használj minden este arctisztító tonikot!:)
2012. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szükséges. Ezek a tévhitek még anno marketing fogásként lettek "beindítva" :)
2012. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!