Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete inghez milyen színű...

Fekete inghez milyen színű nyakkendőt érdemes választani?

Figyelt kérdés

Fekete cipő fekete zokni fekete nadrág fekete ing összeállításhoz milyen színű nyakkendőt lenne érdemes választani?Nem csokornyakkendő, lelógó megkötős.

Én esetleg fehérre, szürkére vagy "ezüstre" (inkább fényes anyagú szürke..) gondoltam. Az egyszínűket talán elegánsabbnak tartom.

Mi a véleményetek?


Előre is köszi a segítséget lányok! :D


2012. máj. 11. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szürke, csontfehér
2012. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen jó.
2012. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen "alkalomra" mész ebben az összeállításban. Mert ha pl. temetésre, akkor valami egyszínűt, pl. szürkét, vagy valaki írta a csontfehéret, de ha csak szimplán szereted a feketét és egy vidámabb helyre veszed fel, akkor lehet mintás is, ennek szerintem csak a képzelet szab határt. Bár nekem ehhez egy egyszínű jobban illik, és te is írtad, hogy elegánsabbnak tartod, tehát valószínűleg elegáns helyre mész benne.
2012. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vörös, fehér.
2012. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!