Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a köldök piercing...

Mennyire fáj a köldök piercing szúrás érzéstelenítéssel?

Figyelt kérdés
Hogy megy lépésről-lépére azután,hogy bemegyek a szalonba, ahol szúrják? Jobban fáj mint a füllyukasztás? És utána mire kell majd nagyon figyelnem és mit nem szabad majd csinálni egy darabig?

2012. szept. 7. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hat nekem regen sok fele pierincgem volt : fulbe ,orrba ajakba,nyelvbe, csuklo stb.(ezeket mar kiszedtem. Tavaly tettem koldok piercinget es hat szerintem ott faj a legjobban.

En eleinte kremmel kenegettem(majd a piercinges megmondja mien vegyel) nem volt vele gondom ,hamar begyogyult. Miutan megvan a piercing inkabb csak zuhanyozz ne furodj,mert akkor bele kell ulnod a vizbe es ugy nehezen gyogyul be,es persze strandra sem szabad menni frissen szurt piercingel.

2012. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. szept. 8. 21:42
 4/9 anonim válasza:
100%

Nekem kb 6 éve van. Nagyon féltem tőle akkor voltam 14 és én csak fertőtlenítő sprayt kaptam, átszúrta megsem éreztem. Pedig alacsony a fájdalom küszöböm. Az utána való pár napban nehezen aludtam, meg hason szoktam és úgy fájt, de nem vészes.

Egyik bnőm 3 szurit kapott elvileg és neki úgy fájt...

Bemész, lefertőtlenít, berajzolja, és szúrja. Utána belerakja a piercinget. Fontos, hogy orvosi fém legen. Bekeni, leragasztja és aznap nem érheti víz. Legalábbis anno nekem így volt. Alkohollal kellett kenegetnem meg forgatni.

2012. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 adrika30 ***** válasza:
100%
nekem sem fájt egyáltalán. :) mikor kiment az érzés telenítő akkor sem.:) Pedig nagyon paráztam már sírni akartam annyira féltem:D de semmi :) tényleg..szóval ne félj.;D
2012. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 adrika30 ***** válasza:
100%
ja és.. (21:28-as vagyok) :D utána ajánlom neked a Tetrán kenőcsöt,nekem hamar helyre hozta,és nem érheti víz kb. 1-2 hétig,vagyis sima tiszta víz igen,de sampon,tusfürdő meg ilyenek nem:D Ne akadjon bele semmibe mert az ki***ttul tud fájni:S mondjuk attól függ mibe és hogyan akad bele.. nekem valamenyik nap bele akadt egy könyvbe-.- és vérzett egy picikét,de mondjuk nem fájt,be is kentem:D pedig nem szoktam már régóta.
2012. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. szept. 20. 21:38
 8/9 anonim válasza:
48%
nekem 1 hete van kb köldök piercingem..és saját magamnak szúrtam át!!! semmi érzéstelenítő csak fertőtlenítő volt meg a tű. nem fájt csak utána egy picikét mikor nem ment át a piercing. nekem is begyulladt és nagyon piros is volt:s de kentem, illetve még mindig, sebkezelő géllel meg vitaminos fertőtlenítővel. és elég szépen gyógyulgat:D de nem ajánlatos tavasszal vagy éppen pont nyáron megcsináltatni mert nem érheti víz.
2013. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem is egy hete lett megcsinálva, de én nem is éreztem szinte és semmi baja sincs szerencsére, köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2013. jan. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!