Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kedden megyek nyaralni és már...

Kedden megyek nyaralni és már írtam listát, hogy miket kéne vinnem, de mondanátok pár dolgot, hátha írtok olyat, ami nekem nem jutott eszembe eddig?

Figyelt kérdés

Ugye, ruhát, fehérneműt, fürdőruhát írtam. Tehát ami nagyon alap lenne elméletileg. De hátha valami kimaradt.

Anno valaki feltett valami hasonló kérdést, ott olyan jókat írtatok, de nem találom..



2012. szept. 9. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

ruha:

nadrág, póló, bugyi, zokni, fürdőruha

Tisztálkodási szerek:

tusfürdő, fogkefe, fogkrém, shampon, esetleg balzsam, fültisztító pálcika, ha az arcodra szoktál akkor arra lemosó, dezodor, parfüm, esetleg smink


ami még az eszembe jut:

törülköző, elektromos berendezések és annak a töltői, napszemüveg, ha jön a télapó bár ha fürdőzős helyre mentek akkor nem hiszem de ha igen akkor ahhoz valók, melltartó, fürdőpapucs és olyan cipő amit a fürdésen kívül fogsz használni



egyenlőre ennyi

16/l


+ha nem szállodába mentek akkor műanyag pohár és evőeszközök és tányérok

2012. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja még:

hajszárító, fésű + hajgumi, csatt


előző válaszoló

2012. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nedves törlőkendőt is feltétlenül vinnék, nagyon megkönnyíti a higiéniát, akár arról van szó, hogy a melegben felfrissíted magad, akár arról, hogy este pár mozdulattal lemosd a sminked.
2012. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, aranyosak vagytok.:)

A nedves törlőkendő valóban nem is rossz ötlet.:)

2012. szept. 10. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!