Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozó a jobb a...

Melyik alapozó a jobb a pattanásos bőrömnek/bőrömre, hogy ne tömítse el, és ne is jöjjön ki több pattanás tőle, viszont jól elfedje a bőrhibákat? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Két kiszemeltem van:

- Manhattan Powder Mat Alapozó

- Manhattan Perfect Adapt Alapozó


Az első kifejezetten zsíros pattanásos bőrre van, de sokan írják rá, hogy nem jó, és nem fed eléggé. Van aki viszont azt írja, hogy nagyon szépen fed, szinte már sok is.

A másodiknál egyetlen negatív értékelést sem olvastam, de csak közepes fedést biztosít.

Mindkettőt kipróbáltam a kezemen, és az első tényleg jobban fedett, de a második pedig természetesebb volt. Viszont drágább is az elsőnél, és nincs sok pénzem rá.

Van valakinek tapasztalata valamelyik alapozóról?

Esetleg használ valaki másfajta alapozót a pattanásaira ami nagyon bevált, és 2000ft alatt be lehet szerezni?


2012. szept. 9. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen bőrre való és jól fed. A manhattan nem igazán.

Én most csak színezett hidratálót használok (skin79), és javult a bőröm tőle, viszont ez még annyira sem fed, de engem nem is az érdekel, hanem hogy a bőröm szebb legyen.

2012. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!