Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik megoldás kevésbé...

Melyik megoldás kevésbé rossz? (alapozó)

Figyelt kérdés

Van egy alapozóm, ami nagyon jól fed, viszont kicsit sárgás, és izzad alatta a bőröm, de legalább nem látszanak egyáltalán a piros foltok (régi pattanások helyei) a bőrömön.

A másik alapozóm egyáltalán nem fed annyira jól, viszont jól passzol a bőröm színéhez, és nem izzadok alatta egyáltalán, sőt, hihetetlen jó érzés hogy rajta van a bőrömön. Viszont átlátszanak alatta a piros foltok...

Ti melyiket "hordanátok"?



2012. júl. 7. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem keverd:)

En is most igy vagyok 2 alapozommal, van egy jol fedo, es van BB krem, ami nem fed jol, de kellemes az arcomnak:)

2012. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, hogy keverem, de nagyon rosszul jártam vele, úgy összecsomósodott a bőrömön, fuh nagyon ronda volt... Valamiért "ütik egymást" sajnos.
2012. júl. 7. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy korrektort azzal csak a pöttxöket halványítsd, aztán a jó alapozót használt (vagyis ami passzol a bőröshöz,jó viselni..), és meglátod nem lesz olyan mint korrektor nélkül :)
2012. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igen szeretnék korrektort, csak az a baj hogy az én világos bőrömhöz nagyon nehéz még alapozót is találni (általában minden sötét vagy túl sárga nekem) és amíg nem találok valami jó korrektort, addig a két megoldás egyike marad...

2012. júl. 7. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon világos a bőrőm, korrektorból is van 5-t vettem mire találtam egy megfelelőt. She márkának van egy nagyon jó korrektorja (párszáz ft), abból a legvilágosabb. alapozót pedig én az Yves Rocherben vettem,ugyanis más nekem sem volt jó. Nem volt olcsó, kb 5000 ft volt de nekem egy évig elég egy 30 ml flakon, és egyszerűen fantasztikus ez az alapozó. szép designe tégelyben van
2012. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!!
2012. júl. 8. 16:15
 7/7 anonim válasza:
A piros foltokat zöld korrektorral el lehet tüntetni. Én a Rossmannban vettem, nem volt drága. :)
2014. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!