Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol Lehet nagyobb méretü...

Hol Lehet nagyobb méretü (intim, köldök) piercinget venni?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja csináltattam intim piercinget a szemérem dombomra és szerintem rövid a piercing szára mivel még mindig nem gyogyult meg (be van süppedve) azt mondták oda is köldök piercing való!Viszont azt nem tudom tényleg vannak méretek benne hosszuságra?Ha igen hol kaphatnék vagy hol keressek ilyet?Előre is köszi a segitséget
2009. júl. 29. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz szét teszvesz.hu-n! Én mindig ott veszek ilyeneket:)
2009. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit hosszabb kell a köldökömbe. Szerintem valamelyik Net-es oldalon nézd meg. Én a múltkor még terhespiercing-et is találtam. Annak jó hosszú szára volt. De már sajna nem emlékszek, melyik oldalon néztem. Ha eszembe jut, leírom.
2009. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!