Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a mindennapi sminketek,...

Mi a mindennapi sminketek, ami tényleg csak nagyon minimum?

Figyelt kérdés

Sajnos én sosem sminkeltem, de nagyon szeretnék, de az egész olyan nekem mint valami bonyolult művészet :)

Sok sminkes youtube videót nézek, de mégsem tudom, hogy hogyan kezdjek neki.

A videókban a lányok annyi eszközt használnak, de nem költhetek el tízezreket mindenféle sminkre úgy, hogy azt sem tudom, jókat veszek-e....



Szóval mi az a minimum szerintetek, amivel elkezdhetném a sminkelést?


Köszi a segítséget!


2012. szept. 10. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál, szemceruza, szemhéjtus, esetleg egy 8-as paletta :)
2012. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy, nyilván máshogy sminkel egy 25 éves, mint egy 15 éves.


Én amúgy korrektort használok a szememnél a karikákhoz, púdert, hűvösebb időkben alapozót is, szemhéjpúdert, szemceruzát, vagy tust és spirált. Ja, meg pirosítót és ha nem felejtem el, színezett Labellot.

2012. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én bronzosítót, spirált szemceruzát, tust. Szempillaspirálokból az Essence(Rossmanban és Dm-ben kapható) termékei nagyon jók és olcsók is. A bronzosítóm az Avon, de van pirosítóm is szintén Avon, ilyen kis golyócskák. A tusnál fontos, hogy szép vékony legyen a vége amivel felviszed, szemceruzából pedig próbálj meg puhát venni, ami fog is. Alapozókat meg a bőrödön tudsz csak tesztelni, hogy neked mennyire válik be.
2012. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Minek neki alapozó?? valószínűleg nem problémás a bőre, mert akkor már használna. Ne használj alapozót!!
2012. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak egy javaslat volt arra az esetre, ha használna alapozót, Sherlock.
2012. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én hétköznapokon csak szemceruzát és szempilla spirált használok. fiatal koromban buliba is csak azt használtam, így 30 körül buliba már kicsit jobban kikészítem magam. de kezdetnek annyi bőven elég szerintem.
2012. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha szép a bőröd: színezett hidratáló, vékonyan fed, nem lehet elrontani a felvielt (ha nem szép:még korrektor és a végén rá egy kis púder, ha karikás a szemed akkor oda is korrektor)

Szempillaspirál kötelező, mert nagyon "öltözteti a szemet" szóval azt mindenképpen, ha nem vagy tejfölszőke akkor fekete spirál jó is lesz.

Pirosítóból egy kevés, ne túl erős színűt hogy ápoltabb és "sminkelt" kinézetű legyen a bőröd

és színezett szájfény

Ennyi elég is kezdetnek.


Ha ezekkel már jól bánsz, akkor vehetsz még hozzá natúr színű szemhéjfestéket is 3-4 színnel már jó lehet füstös szemet csinálni ill a lila általában mindenkinek jól áll (esetleg csak a vörös hajhoz nem passzol mindig).

2012. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szempillaspirál szemceruza és tus nálam ez a minimum és én nagyon szeretem ugy :) ehez meg nem kell még nagy késügyesség sem :)
2012. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is alap dolgokkal kezd. szinezett hidratáló, korrektor, spirál, szemcerúza. Ha szemet is akarod festeni mindenképp világosas gyöngyház illetve barna szemhélyfestéket használj azt nem olyan nehéz elrontani és a fekete füstös smink inkáb alkalmibb és nem is mindenkinek áll jól.
2012. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam a legeslegalapabb az az alapozó és pirosító (hab állagú alapozót használok ehhez a nagyon minimalista sminkhez, mert az matt), de így nagyon ritkán mutatkozok, például ha elszaladok vásárolni.

A mindennapokban ezt kiegészítem szempillaspirállal, fehér szemceruzával, rúzzsal, illetve tussal.

Ha valami "extrábbra" vágyok, akkor szoktam szemhéjpúdert használni, mindenféle színben, de azért annyira nem rajongok.

2012. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!