Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szánkra lehet kenni alapozót...

A szánkra lehet kenni alapozót? Mármint mindennapi használatra?

Figyelt kérdés
mert úgy világosabb a szám színe, és jobban tetszik. de az baj lenne ha lenyalnánk róla? vagy ilyesmi?
2012. febr. 11. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
kb ugyanaz mint a rúzs. én mielőtt lekenem magam alapozóval, a számra teszek ajakápolót, majd alapozót mindenhova, ezzel együtt a számra is, sőt, még púdert is szoktam. nyugodtan tehetsz rá, csak hamar lekopik. am lehet venni ilyen színű matt rúzsokat is
2012. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam használni, hogy tartóssá tegyem a rúzsomat, viszont a szám sokkal könnyebben kiszárad tőle, ezért megfelelően kell ápolni.
2012. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, mindkettőtöknek ;)
2012. febr. 12. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elméletben tök jó, de annyira csúnya cserepesen kiszárad így nekem a szám, ha lealapozózom. Szándékosan nem is szoktam, amikor alapozóm magam akkor éri a szám is kicsit és már egyből olyan förtelmes...tehát le is törölgetem és ajakápolóval bekenem. :)
2012. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!