Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ismertek valami jó alapozót,...

Ismertek valami jó alapozót, ami nem látszik meg? A dermablend alapozók és egyebek, pl: Leg and Body Tatto Primer, Loose setting Powder és Vichy Idéaia pro, mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés
Mennyire látszanak meg? Mennyire látszik meg, hogy rajta van a bőrömön? És hol lehet megvenni őket? Megérik az árukat?
2012. szept. 16. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Dermablendet évek óta használok, ha nagyon erős fedés kell sok a bőrhibád akkor ez jó, nekem nem okozott pattikat májdoltok miatt kell nekem. Ecsettel vidd fel úgy nagyon szépen el lehet oszlatni. Állítólag most valami újabb kadás van azt még nem tudom milyen. Ezen kívül ismerem a leg perfectort na az nagyon tömény nehez eloszlatni és még a sötétebb színek is világosak nekem pedig nem vagyok baran. És olyan púderes hatasa van mintha matt harisnyat viselnék. Jó alapozó sztem a bourjoais helathy mix ez szépen fed és friss üde arcot ad, erre szoktam még maxfactor creme puff púdert tenni ez pedig a legjobb puder a világon sztem.
2012. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem,köszi.de ha azt felkened magadra,és rá a

mâsikat,akkor az úgy egyáltalán nem látszik,hogy rajtad van?

2012. szept. 16. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert a bőrszínemmel jól harmozinál, csak oda teszek többet ahol jobban kell fedni pl szem alá. Én mindig alapozóecsetet haszálnak azzal nagyon profin lehet sminkelni, a púderhez is ecsetet veszek es leheletvekonyan viszem fel, de van sima átlátszó fixáló púder is, pl essencetől na az tényleg nem látszik viszont tartóssá mattá teszi az alapozót. De ha nem ismered próbald ki a krémmánia. hu t ott rengeteg termekről találsz hasznos infókat és vasarlói értékelést.
2012. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
éértem, köszi :))
2012. szept. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!