Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen színű körömlakkja...

Ilyen színű körömlakkja melyik márkának van? Drogériákba esetleg van? Láttatok már?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a szín, szeretnék őszre beszerezni egyet. Találtok már ilyet?

[link]

[link]

[link]


Az ilyen meghatározhatatlan bordó, lilás-bordó érdekelne, mint a képeken is látszik.


2012. szept. 17. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

ahha nekem is van, NYC-s

Rossmannba vettem potom 600 ft-ért nem nagy összeg.

2012. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet Rossmann-ban vettem.
2012. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösziii!
2012. szept. 17. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyet a rossmannban biztos találsz, de olcsóbban szerintem még a százasba is.:)
2012. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is hasonló. Moyrából van 100 féle szín elvileg, és nem drágák, én egy pinket vettem 380-ért.


[link]

Tessék, válogass kedvedre, én itt nézelődtem, háát... párat bepakolnék a kosaramba ha tehetném. :D

2012. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

20-21-es olyasmi amire vágysz ugye? :)


[link]

2012. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Igen olyasmire, csak egy kicsit bordósabb legyen, mint lila.:)
2012. szept. 23. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Na ebből válogathatsz még!


[link]


[link]


...és ezekből, így látod mind a 100 színt. Hátha másik szín is megtetszik. :)

Ja amúgy életben lehet hogy éppen bordóbb vagy lilább vagy világosabb vagy sötétebb. Én egy pinket vettem, de neten tök nem olyan színe van utólag nézve. :D

2012. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!