Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem be a szemöldököm?

Hogyan fessem be a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Néhány napja befestettem a hajam vörösre (eredetileg szőke), és arra gondoltam, hogy úgy lenne az igazi, ha a szemöldököm is vöröses lenne. De az nekem nagyon sötét barna :( Nincs festve meg semmi, csak így nő (és még hullámosodik is :S ).

Hogyan lehet neki vöröses árnyalatot adni? Vagy csak kiszőkítsem?

Adnátok ötleteket?

Előre is köszönöm.

üdv:

19L


2009. aug. 3. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a hajszíned. Ha sötétvörös, akkor szerintem jó hozzá, de a legegyszerább ha kozmetikussal csináltatod, akkor biztosan jó lesz a végeredmény. Ha haullámosodik tehetsz rá hajhabot, waxot, vagy szemöldökformázó zselét :)
2009. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most ilyen szőkésvörös ("borostyánszőke"), de ettől nagyon elüt. Az eredetitől nem, mert elvégre a szemöldököm is szőke, csak nagyon sötét, a hajam meg világosszőke, és úgy nem gáz.

De így nekem nem tetszik :S

2009. aug. 3. 00:37
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet kapni külön erre festéket (fodrászkellékesnél láttam) de sztem menj be kozmetikus szalonba, megcsinálják, adnak tanácsot, később magadnak is megtudod csinálni. az az igazi ha vki élőben lát és tudja mi a megfelelő árnyalat
2009. aug. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vegyél szemöldök festéket.(Londa,refectocil)

A hajadszinéhez megfelelőt.van szürkés,világos barna,sötét barna.feketében is.

de ehhez hidrogén peroxidra van szükség.szemöldökfestéshez 6%-osra van szükség.keverj össze egy kis festéket egy kis peroxiddal,ugyh az ilyen krémes állagu legyen.majd egy lapos fogpiszkálóval vidd föl a szemöldökre.

minél több ideig van fönnt,annál sötétebb lesz,annál jobban be fogja.

Egy nedves vattával le tudod törölni.

Ha a festéket kikevered egyböl fel kell tenni mert oxidálódik.

Érdemes elmenni egy kozmetikushoz,nagyon szépen meg tudják csinálni.és kb.4-600 ft körül megcsinálják.

És pár perc alatt készen van.

2009. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen kozmetikussal csinaltasd meg!!!

Ha magadnak csinalod otthon es fogalmad sincs rola hogyan is kene el fogod rontani es az eredmegy botranyos lesz!!!

Meg van mindenki szamara a megfelelo forma amit kozmetikus tud megallapitani.A festeket szepen kell felvinni a szemoldokre, mert ha czikk-czakkos a szele a felvitelkor ha lemosod a festeket akkor is olyan lesz es mar el is rontottad az egesz arcodat.

En nem kiserleteznek otthon, hogy rajtam rohogjon mindenki az tuti.

2009. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!