Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eredeti parfüm vs. FM másolat...

Eredeti parfüm vs. FM másolat harmad-negyedannyiért?

Figyelt kérdés

Az 1500ft-os EDT nem tartós és más az illat is.

DE egy FM-es(20%parfümolaj tartalmú) parfümnél is annyival tartósabb, jobb az eredeti, hogy megéri a 4x-es árat?



2012. szept. 26. 23:40
 1/3 anonim válasza:
A parfümök mindig irreálisan drágák, de mivel mivel a minőségi tartós is többnyire, ezért nem kell nyakon önteni magunkat vele. Én azt mondom, évente áldozok magamra egy parfümre valót, rohanós hétköznapokon pedig az olcsóbb spray-k is beleférnek, illetve a mezei EDT-k.
2012. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én parfümből a minőségi eredetire szavazok.

2 éve vettem utoljára parfümöt, 18 ezerért 90 milliset és még több, mint a fele megvan. A minőségéből adódóan bőven elég 1 fújás és még este is érződik.

2012. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 p.zsu válasza:
Én 3-ból 3-szor más illatot kaptam az FM-ből, mint az eredeti illat. Tehát ne azt várd, amit ki akarsz váltani az olcsóbbal. De persze attól még lehet jó illatú az FM parfüm is, volt egy olyanom nekem is, amit csak úgy vettem, hogy nem hasonlítgattam az eredetihez, és nagyon szerettem.
2013. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!