Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik körömforma láttatja...

Melyik körömforma láttatja hosszabbnak az ujjakat? A kocka forma vagy a hegyesebb végű köröm?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen nagyon hosszúra gondolok, hanem a normális körömhosszra. :D Nagyon kicsi a kezem és szeretném hosszabbnak láttatni valahogy :D

Még egy kérdés: melyik színnek lesz ugyanilyen hosszabbító hatása, a pirosnak vagy a feketének? :D

Köszönöm előre is :D



2012. szept. 30. 15:13
 1/7 kalmj ***** válasza:
40%
Piros (rózsaszín),hegyes. :)
2012. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ovális. A hegyes szerintem elég ronda, főleg nem túl nagy körmöknél.
2012. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hegyes nem láttatja hosszabbnak egyáltalán, és még ronda is. A normális lekerekített körömforma ami a legelőnyösebb valami nem rikító színben. Fehér, fekete, stb.
2012. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kalmj ***** válasza:

Konkrétan ilyen, csak világosabb árnyalatban. (Egyszínű legyen.)

[link]

2012. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mandula hosszabbítja meg legjobban optikailag az ujjakat.
2012. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, 4. válaszoló erre gondoltam csak feketében vagy mélyvörösben(esetlen cseresznyepiros) :D Köszi szépen. Nem is akartam ilyen hegyes boszikörmöket ;)

Köszi még egyszer és zöldpacsi :D

2012. szept. 30. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mandula egy szépen kidolgozott körömágyhosszabbítással, és hajlítással. inkább a piros,mint a fekete
2012. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!