Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercinget szeretnék!...

Nyelv piercinget szeretnék! Anyumnak hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Apunak ma mondtam és azt mondta hogy ő nem szól bele mert nem z ő nyelve,tehát megengedi. Sőt,sztem még ki is fizetné :) Anyukám kicsit keményebb,neki hogyan mondjam?

2012. szept. 30. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
HA elmúltál 18, sehogy, csináltasd. Ha meg nem, akkor egy jól időzített pillanatban vezesd föl, hogy örülnél neki.
2012. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondtam ma este neki...azt mondta hogy ősziszünetig gondolkozzam rajta és ha akkor is akarom akkor lehet róla szó. de ősziszünetben meg jön le Pestről az egyik barátom akit alig látok és nagyon fontos számomra..neki is mondtam hogy ezt akarom és Ő sem akarja és így nem lenne jó ha akkor jönne amikor csináltatom...téli szünetben meg ugye karácsony meg szilveszter,buli stb.akkor azért nem...tavaszi meg nagyon messze van..
2012. szept. 30. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!