Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műkörmöm van. Normális,...

Zselés műkörmöm van. Normális, ha négy hét után egy leesett teljesen?

Figyelt kérdés
Ugyanahhoz a körmöshöz járok régóta. Most egy évig nem volt zselés körmöm. Most csináltattam meg azóta másodjára. Első alkalommal az egyik keresztbe repedt 3 hét után, akkor újracsináltattam az egészet. Most a második alkalommal ugyanaz a körmöm 2 hét után megint keresztbe repedt, megcsinálta garanciálisba, de azt mondta én csináltam valamit, biztos beakadt valahova, és hátratörtem, de szerintem azt észre vettem volna. Most szerdán lesz 4 hetes a körmöm, és tegnap belevegősödött és teljesen le tudtam szedni az egyiket. Ez 4 hetes körömnél normális? Régen 5-6 hetente töltettem és nem emlékszem, hogy lejött volna egy kis. Most azon gondolkodom, bennem van a hiba, vagy a körmösömbe, elvileg ugyanolyan anyagokkal dolgozik mint régen.
2012. okt. 1. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a körmöd zsíros és nem rendesen tapad meg rajta a zselé hiába van előtte kezelve. Én régebben 3 hetente töltettem lehet hogy neked már sok a 4 hét!
2012. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

zsíros köröm nincs.


4 hét után inkább azt írnám, hogy nem meglepő. A zselének egyébként általában nem olyan jó a tapadása, mint a porcinak, de egyéni, hogy kinek meddig marad fent. a 4 hét az okés akár zselénél, akár porcelánnál. Pláne, hogy az ember változik, így, ha megváltozik netán a hormonháztartása, simán lehet, hogy a régebben lenövésig fentmaradt körmök 4 hét után, netán még hamarabb is lepotyognak, levegősödnek.

2012. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy tényleg bennem van a hiba, mert 1 évig azért nem rakattam, mert terhes voltam, és fiam mellett nem volt időm.
2012. okt. 1. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól simán lehet, hogy okoz felválást. a terhességgel változik csak meg igazán a hormonháztartás, és sokszor vissza sem áll az eredetire. Nem azt mondom, hogy bármi bajod lenne, nehogy félreérts, csak változott. :)
2012. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem régebben max. 4 hetet bírt csak. Levegős lett, és simán le tudtam szedni mindet!:S Sajnos ezek a műkörmök ilyenek, sőt még örülj ha 3-4 hetet bír, van akinek annyit sem!
2012. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!