Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj ha kiszúrják a fülem?

Nagyon fáj ha kiszúrják a fülem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretném kilövetni a fülemet de nem a fülcimpámnál hanem fent az fájni fog lécci írjatok köszii!!:)
2012. okt. 3. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Porcba nekem fájt, de hát ez ezzel jár.
2012. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak bizsereg pár percig. Inkább kellemetlen, mint fájdalmas. Ne parázz, túléled.
2012. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem csinálták nem is éreztem, de én azt se éreztem, amikor az orromat szúrták...vagyis az se fájt...viszont van egy barátnőm, aki kb a hattyú halálát adta elő a piercingesnél...szóval ez többnyire ember függő is, és fájdalomküszöb függő...:)
2012. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem az egyik fülbevalóm félig van a porcba.. 1 hétig nem tudtam azon az oldalon aludni.. :D és hát azt megéreztem.. nem kaptam rá érzéstelenítőt. tesómnak fent van, ahova te akarod, ő vagy 2 hónapig nem tudott rajta aludni :D de azt ugye tudod hogy az már piercingnek számít?:)
2012. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és lehet kérni hogy adjanak érzéstelenítőt?
2012. okt. 3. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne lövesd, mert eltörhet a porc.

Piercingeshez menj szúratni anyuval vagy apuval mert az életkorod miatt szülő beleegyezése és jelenléte kell. Ott sterilen csinálják, és a szúrás szebben, gyorsabban gyógyul.


Nekem a lőtt piercingem március óta nem gyógyult be rendesen, de amit szúrtak az két hónap múlva már gyógyult volt. (mindkettő fülporc)


Porcot elvileg nem tudnak érzésteleníteni, de van ahol használnak fagyasztó spray-t, elvileg az segít, én nem próbáltam.


Fáj egy kicsit persze, de ki lehet bírni. Ha szúratod akkor maga a szúrás kellemetlen, de utána már elviselhető az érzés, inkább érzékeny mint fájdalmas.


Ha löveted akkor a lövés egy másodperc alatt megvan, de utána sokáig fáj. (legalábbis nekem így volt)

2012. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem porcba lőtték augusztusban. már tudok rajta aludni, előtte csak akkor éreztem, mikor mondjuk a póló vagy valami beleakadt, vagy ha ráhajtottam a fejem. maga a lövés nem fájt, utána sem nagyon, inkább azt mondanám, hogy éreztem. de sokan írják, hogy ne lövesd! (szúrásban tapasztalatom nincsen, de a többieknek van:))
2012. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!