Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Itthon szeretném géllakkal...

Itthon szeretném géllakkal megcsinálni a körmöm. Mik kellenek hozzá? Tapasztalat hogyan kell vagy milyen termékeket érdemes venni?

Figyelt kérdés
uv lámpa,tipp oldó és gél lakk kell csak ?

2012. okt. 5. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A moyra fél élet, mire leoldódik.


A shellac-nál reszelőt nem is lát a köröm egyáltalán, a felkenés előtt sem!

2012. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
pont ugyanezt szeretném!!!! a gél lakk kifejezetten otthonra lett kitalálva, a CN kifejezetten vannak ilyen reklámjai. Nézd meg az oldalát. Nekem is abból lett elegem, hogy elkér 3 hetente 4500Ft-ot és még rossz is. Csupa jó minőségű Crystal nailses cuccot néztem és 10ezer forintból kijön az egész + lámpa, de az nekem van.
2012. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

A cn-nek azért vannak ilyen reklámjai, mert nem szeretetszolgálat, hanem kereskedelmi cég, akinek csak és kizárólag a profit számít.


De hajrá, lehet próbálkozni, csak aztán nem kell csodálkozni, ha két nap alatt lehúzzátok a körmötökről a drága pénzen megvett géllakkot.. sok körmös sem tudja normálisan megcsinálni, akkor majd ti otthon biztos profibbak lesztek, mi? vicc.

2012. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
érte én, hogy a körmösöknek nem érdekük, ha mi otthon megcsináljuk, mert 10-15-ből megveszem az alap szettet, a körmös meg 3 hetente felteszi 2800Ft-ért.
2012. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem CN-em van itthon és csodaszép a körmömön, 1 hete semmi baja
2012. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
A körmösöknek azért nem érdeke mert tőlük várják utána megoldást a szétreszelt gombás körmökre, hogy ugyan hozza már helyre. Ha ilyen egyszerű lenne a géllakkozás pl. nem lenne olyan szakma hogy kézápoló műkörömépítő.
2012. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Regia válasza:
Ezeket használom 1 alkohol 2 bond 3 base es top 4 portalanito kefe, buffer nem kell más
2014. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!