Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Óra vásárlási utalvány karácso...

Óra vásárlási utalvány karácsonyra a barátomnak ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra gondoltam hogy karácsonyra karórával lepném meg a párom, viszont félek h mellényúlnék és olyat választanék ami nem tetszik neki.

Szerintetek lehet olyat hogy egy óra üzletben kiváltok egy vásárlási utalványt x összegre, és majd ő kiválasztja magának melyiket szeretné?

Nem ciki vásárlási utalványt adni karácsonyra...? Köszönöm a válaszokat!


21L



2012. okt. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az a kaka csak, hogy ott fog ülni a fa alatt egy cetlivel a kezében. Inkább mondd meg neki, hogy órát akarsz venni, válasszátok ki, aztán menj vissza, vedd meg és szenteste add át. Nálunk ugyanez volt, én apámtól kaptam egyszer egy nagyon komoly órát karácsonyra. Együtt vettük meg és eltettük. Ugyanolyan öröm volt, mintha teljesen meglepetés lett volna.
2012. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ciki. Ugyanolyan mint minden vásárlási utalvány, amikor az ember tanácstalan mit vegyen valakinek. Az utalvánnyal még mindig elkísérheted kiválasztani. Szerintem.
2012. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban élünk Fro.-Mo.és ezért nem tudom elvinni előtte egy boltba körülnézni, meg szeretném tényleg h meglepődjön.Meg igen, ez aggaszt engem is, hogy hm egy cetli...viszont pár nap múlva beválthatja vmi vagányra és odág lesz tőle. Dilemma
2012. okt. 9. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
én harisnyát vettem a barátomnak és utána abban .... 23L
2012. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vásárlási utalvánnyal? mert akkor témába vág
2012. okt. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!