Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egy körmös csak tipre...

Ha egy körmös csak tipre épít, az baj? Linkelnétek szép körmoket fekete-fehér manyaruhához?

Figyelt kérdés

most költöztem egy másik városba. ahol fodrásznál voltam, ott egyben van körmös is, gondoltam, bejelentkezem. Be is írt meg minden, utólag mondta, hogy ő csak tippel épít. Én nem szeretem a tipet, mondjuk körmös olyat még nem csinált nekem, általában magamnak szoktam, de a tip nagyon hamar lejön.

Lehet attól még szép?

esküvőm lesz annyira nem lenne mindegy...


Ui.: linkeltek szép körmöket menyasszonyiruhához? (fekete-fehér)


2012. okt. 9. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipel nem lehet építeni. :) Vagy tipet ragaszt, vagy épít.

És igen, baj bizony. Mert azt jelenti, hogy nem képzi magát, és nem tud építeni, ami sokkal szebb, és modernebb, mint a tipes köröm.

Amúgy igen, lehet szép, de a tapasztalat azt mutatja, hogy sosem az, kivéve azokat a körmösöket, akik versenyen is tipes körömmel indulnak.

Na, ez a csaj tuti nem ilyen.

Keress a városban olyan körmöst, akinek láttad a munkáit.


www.nails.hu itt tudsz városra keresni.


[link]

2012. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, úgy értettem, hogy tip, és azon a zselé.

mondtam neki, hogy menya-köröm lesz, és azért jött csak fel a téma, hogy azzal sokkal szabályosabbakat lehet. De ő nem szokott építeni, mert az nem olyan szabályos...


most megmondom az őszintét, én magamnak szoktam csinálni, most is csak azért megyek körmöshöz, mert nem tudok ilyen egymozdulat-virágokat meg hasonló technikákat, és azért a menyaköröm mégis "maradandó", közeli kép lesz a kezünkről, stb.

De én amit tipeset csináltam, 1 hétnél nem nagyon bírták tovább, csak javítással, mert levált a tip... meg nem is lehet olyan szép C-ívet készíteni vele... na mindegy.

Én mindig építek magamnak, és nem azt mondom, hogy 100%os, de igenis meg lehet egyformára csinálni, csak szórakozni kell vele. Ez a csajszi meg tuti tanulta, mert rendes szalonban dolgozik, ott meg nem melózhatna, ha nem lenne róla papírja...

de azt hiszem ma megkérdezem, hogy tud-e egyáltalán díszíteni... (mondjuk ahányszor elmegyek előtte, mindig vannak nála, annyira nem lehet rossz...) Meg azért jó lenne látni néhány elkészült körmöt...


mikor modtam, hogy a tippet nem szeretem, azt mondta, észre se fogom venni, hogy az.

2012. okt. 10. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!