Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fájdalmas a sminkteto...

Mennyire fájdalmas a sminktetoválás?

Figyelt kérdés

Elsősorban a szemhéj érdekelne.

Mostanában gondolkodom, hogy gyűjtök rá és megcsináltatom, mert szép és praktikus. Viszont kicsit félek a fájdalomtól. :S

Tapasztalatok???



2012. okt. 11. 21:56
 1/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem fáj.
2012. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, lehet hogy már nem aktuális, de azért írok... :) nekem tegnap csinálták meg ismét a szemem illetve a szemöldökömet sminktetoválással. Ne aggódj, nem fáj. Kellemetlen, ennyi az egész. Mondjuk nekem úgy csinálták, hogy az első vonal előtt nem érzéstelenítettek, hanem utána kenték le valamivel, ami elzsibbasztotta egy kicsit, de e nélkül is el lehet viselni. A szemölcsökömet meg egyáltalán nem érzéstelenítették, mert ott szinte nem is éreztem. Úgyhogy vágj bele nyugodtan, nem fogod megbánni! :) Remélem, tudtam segíteni!
2012. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Létezik fájdalom mentes sminktetoválás:))) nem szúrunk tűt, ez egy új módszer és addig tart, mint a gépi tetoválás. Kozmetikus
2012. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!