Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti mit csináltok hogy...

Okoska:) kérdése:

Lányok! Ti mit csináltok hogy ne kenődjön el a szemceruza?

Figyelt kérdés
Még csak most kísérletezek eddig csak szempilla spiráloztam. És most amikor a fekete szemceruzával kihúzom a szemem és utána pislogok egyet akkor feljebb egy vonalban meglátszódik a fekete. Ti mit szoktatok ez ellen csinálni? Mi az ami bevált?

2012. okt. 12. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Feljebb? Hát hova húzod az a vonalat? Minőségibb szemceruzák is elkenődnek egy idő után, ezért érdemesebb tussal kihúzni a szemed alatt vagy felett, pláne felett, szemhéjtussal. Én eddig belül is kihúztam, de ráuntam, hogy állandóan törölgetni kelljen.
2012. okt. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Sminkeld ki magad, csukd be a szemed, de ne hunyorits!! Majd messziről fujd be az arcodat hajlakkal. Nem káros a bőrre, viszont megtartja a sminket.
2012. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A hajlakk igenis káros a bőrre, főleg ha belemegy a szemedbe, ilyeneket ne csinálj.

Vegyél egy normális tartós szemceruzát és akkor nem lesz belőle mindenhol. Pl: Essence long lasting. Sose kenődik el.

2012. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is felkenődik a ceruza vonala, és a szempillaspirál is, mert hosszú a szempillám. Utána letörlöm, mikor már teljesen megszáradt, a spirál már nem hagy nyomot. A ceruza viszont igen, így én is tust használok inkább.
2012. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros a bőrre, mivel a fejbőrödnek sem szabad, hogy ártson, és messziről permetezve nem megy bele a szembe se. Befújja az arcát, hagyja egy 15 mp-ig száradni és kész. Én is szoktam csinálni nagyobb sminkek fixálására.
2012. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért használok inkább szemhéjtust. Meg szebb vonalat is lehet vele húzni, csak kicsit ügyeskedni kell és gyakorolni. Szerintem megérné venned egyet. :)
2012. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
a szemhélytus is naggyon jó tényleg, de a tud tökrem ásképp néz ki, mint a ceruza. a ceruza azért visszafogottabb, mint a tus. Amugy próbáld ki a Maybelline Color Tattoo gel-cream szemfestékét, nem is drága és "24 hr" tart :) Nekem is van, tényleg jó. És szemceruza hatású, nem tudhatású! Ha neked sem tetszik a hajlakkos-történet, kedves Kérdező :)
2012. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. a hajlakkos megoldást is kipróbálnám csak nekem nincs hajlakkom mivel nem használok olyat :).

Azért lenne jobb a szemceruza mert ha megtanulok egy normális vonalat húzni akkor színessel is kiszeretném. :)

Ennek a Maybelline Color Tattoo gel-cream szemfestéknek szép színei vannak és egy lapos ecsettel lehetne egy szép tusvonalat húzni. Venni fogok egyet biztosan.!


köszönöm szépen a tanácsokat;)

2012. okt. 13. 15:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Essence long lasting -nak is szintén szép színei vannak és több helyen utánanéztem és elég sokan dicsérik szóval aból is beszerzek párat ha tehetem majd :) köszönöm sokat segítettetek.! :)
2012. okt. 13. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!